Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Soccer Cup III 2014 - rocznik 2002
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2009

 

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 2009

CZARNA, 06. STYCZNIA 2019

 

MECZ

KTO Z KIM

GODZINA

DRUŻYNY

WYNIK

1

1-2

9.00

CZARNOVIA I – KS BIELOWY/STRZEGOCICE

11-0

2

3-4

9.14

RZEMIEŚLNIK PILZNO – AP GOAL II NAWOJOWA

6-0

3

5-6

9.28

WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA – AP GOAL I NAWOJOWA

1-6

4

7-1

9.42

CZARNOVIA II – CZARNOVIA I

0-2

5

2-3

9.56

KS BIELOWY/STRZEGOCICE – RZEMIEŚLNIK

0-5

6

4-5

10.10

AP GOLA II NAWOJOWA – WOLANIA

1-0

7

6-7

10.24

AP GOAL I NAWOJOWA – CZARNOVIA II

3-0

8

1-3

10.38

CZARNOVIA I – RZEMIEŚLNIK

0-3

9

2-4

10.52

KS BIELOWY/STRZEGOCICE – AP GOAL II NAWOJOWA

0-3

10

5-7

11.06

WOLANIA – CZARNOVIA II

3-2

11

1-6

11.20

CZARNOVIA I – AP GOAL I NAWOJOWA

0-1

12

3-5

11.34

RZEMIEŚLNIK – WOLANIA

3-0

13

2-7

11.48

KS BIELOWY/STRZEGOCICE – CZARNOVIA II

0-4

14

4-6

12.02

AP GOAL II NAWOJOWA – AP GOAL I NAWOJOWA

2-4

15

1-5

12.16

CZARNOVIA I – WOLANIA

5-0

16

3-7

12.30

RZEMIEŚLNIK – CZARNOVIA II

4-1

17

2-6

12.44

KS BIELOWY/STRZEGOCICE – AP GOAL I NAWOJOWA

0-12

18

1-4

12.58

CZARNOVIA I – AP GOAL II NAWOJOWA

0-1

19

2-5

13.12

KS BIELOWY/STRZEGOCICE – WOLANIA

0-7

20

3-6

13.26

RZEMIEŚLNIK – AP GOAL I NAWOJOWA

2-1

21

4-7

13.40

AP GOAL II NAWOJOWA – CZARNOVIA II

0-0

Najlepszy Zawodnik Turnieju - Patryk Niemiec - Rzemieślnik Pilzno.

Najlepszy Bramkarz Turnieju - Dawid Kołodziej - AP GOAL Nawojowa.

Król Strzelców Turnieju - Konicki Kacper (12 bramek) - AP GOAL Nawojowa.

TABELA:

1. Rzemieślnik Pilzno     18     23-2

2. AP GOAL I Nawojowa     15     27-5

3. AP GOAL II Nawojowa     10     7-10

4. Czarnovia I Czarna     9     18-5

5. Wolania Wola Rzędzińska     6     10-17

6. Czarnovia II Czarna     4     7-12

7. KS Bielowy/Strzegocice     0     0-42

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

LKS WiewiórkaCzarnovia Czarna
LKS Wiewiórka   Czarnovia Czarna
2019-08-11, 00:16:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Kalendarium

22

07-2019

pon.

23

07-2019

wtorek

24

07-2019

środa

25

07-2019

czwartek

26

07-2019

piątek

27

07-2019

sobota

28

07-2019

niedziela

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Victoria Ocieka - Chemik Pustków
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
Victoria Czermin - LKS Głowaczowa
Strzelec Frysztak - Smoczanka Mielec
SOKiS Chorzelów - Kolorado Wola Chorzelowska
Kamieniarz Golemki - Korona Majdan Królewski
AP Piłkarskie Nadzieje Mielec - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Olchovia Olchowa - Lechia Sędziszów Małopolski