Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Regamet Cup - 2002
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2006

 

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 2006

CZARNA, 05. STYCZNIA 2019

MECZ

KTO Z KIM

GODZINA

DRUŻYNY

WYNIK

1

1-2

9.00

CZARNOVIA I – CZARNOVIA II

2-0

2

3-4

9.14

MKS KOLBUSZOWA – TARNOVIA TARNÓW

1-1

3

5-6

9.28

KS KOSZYCE WIELKIE – JUNAK SŁOCINA/RZESZÓW

3-0

4

7-1

9.42

STAL NOWA DĘBA – CZARNOVIA I

7-1

5

2-3

9.56

CZARNOVIA II – MKS KOLBUSZOWA

2-3

6

4-5

10.10

TARNOVIA – KS KOSZYCE WIELKIE

3-0

7

6-7

10.24

JUNAK – STAL

0-4

8

1-3

10.38

CZARNOVIA I – MKS KOLBUSZOWA

1-1

9

2-4

10.52

CZARNOVIA II – TARNOVIA

0-3

10

5-7

11.06

KS KOSZYCE WIELKIE – STAL

3-2

11

1-6

11.20

CZARNOVIA I – JUNAK

0-0

12

3-5

11.34

MKS KOLBUSZOWA – KS KOSZYCE WIELKIE

2-1

13

2-7

11.48

CZARNOVIA II – STAL

0-9

14

4-6

12.02

TARNOVIA – JUNAK

4-0

15

1-5

12.16

CZARNOVIA I – KS KOSZYCE WIELKIE

1-4

16

3-7

12.30

MKS KOLBUSZOWA – STAL

2-2

17

2-6

12.44

CZARNOVIA II – JUNAK

1-0

18

1-4

12.58

CZARNOVIA I – TARNOVIA

0-7

19

2-5

13.12

CZARNOVIA II – KS KOSZYCE WIELKIE

0-5

20

3-6

13.26

MKS KOLBUSZOWA – JUNAK

1-2

21

4-7

13.40

TARNOVIA – STAL

0-0

Najlepszy Zawodnik Turnieju - Jakub Lamparski (KS Koszyce Wielkie)

Najlepszy Bramkarz Turnieju - Radosław Surman (Tarnovia Tarnów)

Król Strzelców Turnieju - Olaf Solarski (Stal Nowa Dęba) - 7 bramek

TABELA:

1. Tarnovia Tarnów     14     18-1

2. KS Koszyce Wielkie     12     16-8

3. Stal Nowa Dęba     11     24-6

4. MKS Kolbuszowa     9     10-9

5. Czarnovia I Czarna     5     5-19

6. Junak Słocina/Rzeszów     4     1-14

7. Czarnovia II Czarna     3     3-22

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Jamnica Dulcza WielkaCzarnovia Czarna
Jamnica Dulcza Wielka   Czarnovia Czarna
2019-05-26, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Łęki Górne
Czarnovia Czarna 4:2 LKS Łęki Górne
2019-05-18, 16:30:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

19

05-2019

niedziela

20

05-2019

pon.

Czarnovia - Borkovia B.W. (MŁODZIKI 2006-09, zbiórka godz. 16:00)

17:00 - Czarnovia 2010 - STADION!

21

05-2019

wtorek

22

05-2019

środa

Chemik Pustków - Czarnovia (MŁODZIKI 2006-09, wyjazd spod basenu godz. 15:45)

23

05-2019

czwartek

17:00 - trening grupy naborowej 2011-2014 - STADION (w razie złej pogody - HALA!)

17:00 - Czarnovia 2010 - STADION!

24

05-2019

piątek

25

05-2019

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Czarnovia Czarna 4:2 LKS Łęki Górne
Orły Borowa 1:8 LKS Żyraków
Team Przecław 2:1 LKS Stasiówka
Wisłoka II Dębica LKS Pustków
LKS Zasów - Mokre LKS Nagoszyn
Dragon Korzeniów 0:3 LKS Brzeźnica
Jamnica Dulcza Wielka Borowiec Straszęcin

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
Jamnica Dulcza Wielka - Czarnovia Czarna
Borowiec Straszęcin - Dragon Korzeniów
LKS Brzeźnica - LKS Zasów - Mokre
LKS Nagoszyn - Wisłoka II Dębica
LKS Pustków - Team Przecław
LKS Stasiówka - Orły Borowa
LKS Żyraków - LKS Łęki Górne