Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia - KS Dzikowiec; 31.10.2015
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2006

 

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 2006

CZARNA, 05. STYCZNIA 2019

MECZ

KTO Z KIM

GODZINA

DRUŻYNY

WYNIK

1

1-2

9.00

CZARNOVIA I – CZARNOVIA II

2-0

2

3-4

9.14

MKS KOLBUSZOWA – TARNOVIA TARNÓW

1-1

3

5-6

9.28

KS KOSZYCE WIELKIE – JUNAK SŁOCINA/RZESZÓW

3-0

4

7-1

9.42

STAL NOWA DĘBA – CZARNOVIA I

7-1

5

2-3

9.56

CZARNOVIA II – MKS KOLBUSZOWA

2-3

6

4-5

10.10

TARNOVIA – KS KOSZYCE WIELKIE

3-0

7

6-7

10.24

JUNAK – STAL

0-4

8

1-3

10.38

CZARNOVIA I – MKS KOLBUSZOWA

1-1

9

2-4

10.52

CZARNOVIA II – TARNOVIA

0-3

10

5-7

11.06

KS KOSZYCE WIELKIE – STAL

3-2

11

1-6

11.20

CZARNOVIA I – JUNAK

0-0

12

3-5

11.34

MKS KOLBUSZOWA – KS KOSZYCE WIELKIE

2-1

13

2-7

11.48

CZARNOVIA II – STAL

0-9

14

4-6

12.02

TARNOVIA – JUNAK

4-0

15

1-5

12.16

CZARNOVIA I – KS KOSZYCE WIELKIE

1-4

16

3-7

12.30

MKS KOLBUSZOWA – STAL

2-2

17

2-6

12.44

CZARNOVIA II – JUNAK

1-0

18

1-4

12.58

CZARNOVIA I – TARNOVIA

0-7

19

2-5

13.12

CZARNOVIA II – KS KOSZYCE WIELKIE

0-5

20

3-6

13.26

MKS KOLBUSZOWA – JUNAK

1-2

21

4-7

13.40

TARNOVIA – STAL

0-0

Najlepszy Zawodnik Turnieju - Jakub Lamparski (KS Koszyce Wielkie)

Najlepszy Bramkarz Turnieju - Radosław Surman (Tarnovia Tarnów)

Król Strzelców Turnieju - Olaf Solarski (Stal Nowa Dęba) - 7 bramek

TABELA:

1. Tarnovia Tarnów     14     18-1

2. KS Koszyce Wielkie     12     16-8

3. Stal Nowa Dęba     11     24-6

4. MKS Kolbuszowa     9     10-9

5. Czarnovia I Czarna     5     5-19

6. Junak Słocina/Rzeszów     4     1-14

7. Czarnovia II Czarna     3     3-22

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS StasiówkaCzarnovia Czarna
LKS Stasiówka 1:0 Czarnovia Czarna
2018-11-11, 14:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

15:45 - Czarnovia 2006-08

17:00 - Czarnovia 2009-11

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

Czarnovia 2010 - TURNIEJ HALOWY (wyjazd spod basenu godz. 8:30)

27

01-2019

niedziela

28

01-2019

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS Stasiówka 1:0 Czarnovia Czarna
LKS Pustków 3:2 LKS Żyraków
LKS Nagoszyn 1:1 LKS Łęki Górne
LKS Brzeźnica 2:0 Orły Borowa
Borowiec Straszęcin 3:6 Team Przecław
Jamnica Dulcza Wielka 0:4 Wisłoka II Dębica
Dragon Korzeniów 0:4 LKS Zasów - Mokre

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14