Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

Losowa galeria

Młoda Czarnovia - Orły Zielonka 2001
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2010

 

HARMONOGRAM TURNIEJU

REGAMET CUP” – ROCZNIK 2010

CZARNA, 07. STYCZNIA 2018

 

MECZ

KTO Z KIM

GODZINA

DRUŻYNY

WYNIK

1

1-2

9.00

SP STRASZĘCIN – CZARNOVIA

0 - 4

2

3-4

9.14

PIŁKARSKIE NADZIEJE – WESTOVIA

1 - 1

3

5-6

9.28

STAL MIELEC – RZEMIEŚLNIK

9 - 0

4

7-1

9.42

AKADEMIA KOLEJARZ – SP STRASZĘCIN

0 - 2

5

2-3

9.56

CZARNOVIA – PIŁKARSKIE NADZIEJE

2 - 1

6

4-5

10.10

WESTOVIA – STAL MIELEC

0 - 4

7

6-1

10.24

RZEMIEŚLNIK – SP STRASZĘCIN

4 - 2

8

7-2

10.38

AKADEMIA KOLEJARZ – CZARNOVIA

0 - 4

9

3-5

10.52

PIŁKARSKIE NADZIEJE – STAL MIELEC

0 - 8

10

4-6

11.06

WESTOVIA – RZEMIEŚLNIK

2 - 0

11

1-3

11.20

SP STRASZĘCIN – PIŁKARSKIE NADZIEJE

1 - 7

12

2-5

11.34

CZARNOVIA – STAL MIELEC

1 - 5

13

7-4

11.48

AKADEMIA KOLEJARZ – WESTOVIA

0 - 1

14

6-3

12.02

RZEMIEŚLNIK – PIŁKARSKIE NADZIEJE

1 - 2

15

1-5

12.16

SP STRASZĘCIN – STAL MIELEC

0 - 9

16

2-4

12.30

CZARNOVIA – WESTOVIA

0 - 2

17

7-3

12.44

AKADEMIA KOLEJARZ – PIŁKARSKIE NADZIEJE

1 - 3

18

6-2

12.58

RZEMIEŚLNIK – CZARNOVIA

0 - 3

19

5-7

13.12

STAL MIELEC – AKADEMIA KOLEJARZ

4 - 0

20

1-4

13.26

SP STRASZĘCIN – WESTOVIA

1 - 2

21

6-7

13.40

RZEMIEŚLNIK – AKADEMIA KOLEJARZ

1 - 1

Najlepszy Bramkarz Turnieju - Franciszek Baran (Czarnovia Czarna)

Najlepszy Zawodnik Turnieju - Maksymilian Kusak (Stal Mielec)

Wsparcie

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS Zasów-MokreCzarnovia Czarna
LKS Zasów-Mokre 2:3 Czarnovia Czarna
2018-06-17, 11:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

17

07-2018

wtorek

18

07-2018

środa

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
LKS Zasów - Mokre 2:3 Czarnovia Czarna
LKS Stasiówka pauza
LKS Żyraków 1:2 Borowiec Straszęcin
LKS Łęki Górne 1:0 LKS Głowaczowa
Wisłoka II Dębica 3:2 Dragon Korzeniów
LKS Pustków 3:1 LKS Brzeźnica
Bodzos Podgrodzie 0:3 LKS Nagoszyn

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27