Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Regamet Cup - 2002
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2009

HARMONOGRAM TURNIEJU

REGAMET CUP” – ROCZNIK 2009

CZARNA, 06. STYCZNIA 2018

GRUPA A

GRUPA B

WESTOVIA TARNÓW

TARNOVIA TARNÓW

CZARNOVIA CZARNA

KS KOSZYCE WIELKIE

RZEMIEŚLNIK PILZNO

UKS TEMPO NIENASZÓW

WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

WESTOVIA – CZARNOVIA

1 - 7

9.15

A

RZEMIEŚLNIK – WOLANIA

6 - 1

9.30

B

TARNOVIA – KS KOSZYCE WLK.

5 - 0

9.45

B

UKS TEMPO – PIŁKARSKIE NADZIEJE

1 - 5

10.00

A

WESTOVIA – RZEMIEŚLNIK

0 - 9

10.15

A

CZARNOVIA – WOLANIA

1 - 0

10.30

B

TARNOVIA – UKS TEMPO

2 - 0

10.45

B

KS KOSZYCE WLK. – PIŁKARSKIE NADZIEJE

1 - 1

11.00

A

WESTOVIA – WOLANIA

2 - 1

11.15

A

CZARNOVIA – RZEMIEŚLNIK

5 - 4

11.30

B

TARNOVIA – PIŁKARSKIE NADZIEJE

2 - 2

11.45

B

KS KOSZYCE WLK. – UKS TEMPO

0 - 5

12.00

4A3B

WOLANIA - UKS TEMPO

1 - 3

12.15

3A4B

WESTOVIA - KS KOSZYCE WLK.

0 - 2

12.30

1A2B

CZARNOVIA - PIŁKARSKIE NADZIEJE

0 - 4

12.45

2A1B

RZEMIEŚLNIK - TARNOVIA

1 - 5

13.00

o 7 m.

WOLANIA - WESTOVIA

3 - 2

13.15

o 5 m.

UKS TEMPO - KS KOSZYCE WLK.

5 - 2

13.30

o 3 m.

CZARNOVIA - RZEMIEŚLNIK

1-1, k. 2-0

13.45

FINAŁ

PIŁKARSKIE NADZIEJE - TARNOVIA

3 - 0

KOŃCOWA KLASYFIKACJA "REGAMET CUP 2018" - ROCZNIK 2009:

1. AP PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC

2. TARNOVIA TARNÓW

3. CZARNOVIA CZARNA

4. RZEMIEŚLNIK PILZNO

5. UKS TEMPO NIENASZÓW

6. KS KOSZYCE WIELKIE

7. WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

8. WESTOVIA TARNÓW

KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU: Olivier Tomasiewicz (Rzemieślnik Pilzno) - 17 bramek

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU: Kacper Bugaj (Czarnovia Czarna)

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU: Emil Ziobroń (AP Piłkarskie Nadzieje Mielec)

 

 

 

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Jamnica Dulcza WielkaCzarnovia Czarna
Jamnica Dulcza Wielka   Czarnovia Czarna
2019-05-26, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Łęki Górne
Czarnovia Czarna 4:2 LKS Łęki Górne
2019-05-18, 16:30:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

19

05-2019

niedziela

20

05-2019

pon.

Czarnovia - Borkovia B.W. (MŁODZIKI 2006-09, zbiórka godz. 16:00)

17:00 - Czarnovia 2010 - STADION!

21

05-2019

wtorek

22

05-2019

środa

Chemik Pustków - Czarnovia (MŁODZIKI 2006-09, wyjazd spod basenu godz. 15:45)

23

05-2019

czwartek

17:00 - trening grupy naborowej 2011-2014 - STADION (w razie złej pogody - HALA!)

17:00 - Czarnovia 2010 - STADION!

24

05-2019

piątek

25

05-2019

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Czarnovia Czarna 4:2 LKS Łęki Górne
Orły Borowa 1:8 LKS Żyraków
Team Przecław 2:1 LKS Stasiówka
Wisłoka II Dębica LKS Pustków
LKS Zasów - Mokre LKS Nagoszyn
Dragon Korzeniów 0:3 LKS Brzeźnica
Jamnica Dulcza Wielka Borowiec Straszęcin

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
Jamnica Dulcza Wielka - Czarnovia Czarna
Borowiec Straszęcin - Dragon Korzeniów
LKS Brzeźnica - LKS Zasów - Mokre
LKS Nagoszyn - Wisłoka II Dębica
LKS Pustków - Team Przecław
LKS Stasiówka - Orły Borowa
LKS Żyraków - LKS Łęki Górne