Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Liga Turniejowa Orlików - 14.06.14r.
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2009

HARMONOGRAM TURNIEJU

REGAMET CUP” – ROCZNIK 2009

CZARNA, 06. STYCZNIA 2018

GRUPA A

GRUPA B

WESTOVIA TARNÓW

TARNOVIA TARNÓW

CZARNOVIA CZARNA

KS KOSZYCE WIELKIE

RZEMIEŚLNIK PILZNO

UKS TEMPO NIENASZÓW

WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

WESTOVIA – CZARNOVIA

1 - 7

9.15

A

RZEMIEŚLNIK – WOLANIA

6 - 1

9.30

B

TARNOVIA – KS KOSZYCE WLK.

5 - 0

9.45

B

UKS TEMPO – PIŁKARSKIE NADZIEJE

1 - 5

10.00

A

WESTOVIA – RZEMIEŚLNIK

0 - 9

10.15

A

CZARNOVIA – WOLANIA

1 - 0

10.30

B

TARNOVIA – UKS TEMPO

2 - 0

10.45

B

KS KOSZYCE WLK. – PIŁKARSKIE NADZIEJE

1 - 1

11.00

A

WESTOVIA – WOLANIA

2 - 1

11.15

A

CZARNOVIA – RZEMIEŚLNIK

5 - 4

11.30

B

TARNOVIA – PIŁKARSKIE NADZIEJE

2 - 2

11.45

B

KS KOSZYCE WLK. – UKS TEMPO

0 - 5

12.00

4A3B

WOLANIA - UKS TEMPO

1 - 3

12.15

3A4B

WESTOVIA - KS KOSZYCE WLK.

0 - 2

12.30

1A2B

CZARNOVIA - PIŁKARSKIE NADZIEJE

0 - 4

12.45

2A1B

RZEMIEŚLNIK - TARNOVIA

1 - 5

13.00

o 7 m.

WOLANIA - WESTOVIA

3 - 2

13.15

o 5 m.

UKS TEMPO - KS KOSZYCE WLK.

5 - 2

13.30

o 3 m.

CZARNOVIA - RZEMIEŚLNIK

1-1, k. 2-0

13.45

FINAŁ

PIŁKARSKIE NADZIEJE - TARNOVIA

3 - 0

KOŃCOWA KLASYFIKACJA "REGAMET CUP 2018" - ROCZNIK 2009:

1. AP PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC

2. TARNOVIA TARNÓW

3. CZARNOVIA CZARNA

4. RZEMIEŚLNIK PILZNO

5. UKS TEMPO NIENASZÓW

6. KS KOSZYCE WIELKIE

7. WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

8. WESTOVIA TARNÓW

KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU: Olivier Tomasiewicz (Rzemieślnik Pilzno) - 17 bramek

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU: Kacper Bugaj (Czarnovia Czarna)

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU: Emil Ziobroń (AP Piłkarskie Nadzieje Mielec)

 

 

 

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaSOKiS Chorzelów
Czarnovia Czarna   SOKiS Chorzelów
2019-08-25, 11:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Strzelec FrysztakCzarnovia Czarna
Strzelec Frysztak 2:1 Czarnovia Czarna
2019-08-18, 17:00:00
Frysztak, ul. Sportowa 30
galeria »   relacja »

Kalendarium

19

08-2019

pon.

17:00 - Czarnovia 2007-09 - trening

17:15! - Czarnovia 2010 - trening

17:30! - Czarnovia 2011-14 - trening

20

08-2019

wtorek

21

08-2019

środa

22

08-2019

czwartek

23

08-2019

piątek

24

08-2019

sobota

25

08-2019

niedziela

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
LKS Wiewiórka 1:3 Chemik Pustków
Victoria Czermin 5:0 Victoria Ocieka
Strzelec Frysztak 2:1 Czarnovia Czarna
SOKiS Chorzelów 1:2 LKS Głowaczowa
Kamieniarz Golemki 1:2 Smoczanka Mielec
AP Piłkarskie Nadzieje Mielec 2:1 Kolorado Wola Chorzelowska
Olchovia Olchowa 3:1 Korona Majdan Królewski
Lechia Sędziszów Małopolski 1:0 Radomyślanka Radomyśl Wlk.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Chemik Pustków - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Korona Majdan Królewski - Lechia Sędziszów Małopolski
Kolorado Wola Chorzelowska - Olchovia Olchowa
Smoczanka Mielec - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
LKS Głowaczowa - Kamieniarz Golemki
Czarnovia Czarna - SOKiS Chorzelów
Victoria Ocieka - Strzelec Frysztak
LKS Wiewiórka - Victoria Czermin