Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

 

Losowa galeria

Czarnovia Czarna - Sokół Kolbuszowa Dolna
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2009

HARMONOGRAM TURNIEJU

REGAMET CUP” – ROCZNIK 2009

CZARNA, 06. STYCZNIA 2018

GRUPA A

GRUPA B

WESTOVIA TARNÓW

TARNOVIA TARNÓW

CZARNOVIA CZARNA

KS KOSZYCE WIELKIE

RZEMIEŚLNIK PILZNO

UKS TEMPO NIENASZÓW

WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

WESTOVIA – CZARNOVIA

1 - 7

9.15

A

RZEMIEŚLNIK – WOLANIA

6 - 1

9.30

B

TARNOVIA – KS KOSZYCE WLK.

5 - 0

9.45

B

UKS TEMPO – PIŁKARSKIE NADZIEJE

1 - 5

10.00

A

WESTOVIA – RZEMIEŚLNIK

0 - 9

10.15

A

CZARNOVIA – WOLANIA

1 - 0

10.30

B

TARNOVIA – UKS TEMPO

2 - 0

10.45

B

KS KOSZYCE WLK. – PIŁKARSKIE NADZIEJE

1 - 1

11.00

A

WESTOVIA – WOLANIA

2 - 1

11.15

A

CZARNOVIA – RZEMIEŚLNIK

5 - 4

11.30

B

TARNOVIA – PIŁKARSKIE NADZIEJE

2 - 2

11.45

B

KS KOSZYCE WLK. – UKS TEMPO

0 - 5

12.00

4A3B

WOLANIA - UKS TEMPO

1 - 3

12.15

3A4B

WESTOVIA - KS KOSZYCE WLK.

0 - 2

12.30

1A2B

CZARNOVIA - PIŁKARSKIE NADZIEJE

0 - 4

12.45

2A1B

RZEMIEŚLNIK - TARNOVIA

1 - 5

13.00

o 7 m.

WOLANIA - WESTOVIA

3 - 2

13.15

o 5 m.

UKS TEMPO - KS KOSZYCE WLK.

5 - 2

13.30

o 3 m.

CZARNOVIA - RZEMIEŚLNIK

1-1, k. 2-0

13.45

FINAŁ

PIŁKARSKIE NADZIEJE - TARNOVIA

3 - 0

KOŃCOWA KLASYFIKACJA "REGAMET CUP 2018" - ROCZNIK 2009:

1. AP PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC

2. TARNOVIA TARNÓW

3. CZARNOVIA CZARNA

4. RZEMIEŚLNIK PILZNO

5. UKS TEMPO NIENASZÓW

6. KS KOSZYCE WIELKIE

7. WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

8. WESTOVIA TARNÓW

KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU: Olivier Tomasiewicz (Rzemieślnik Pilzno) - 17 bramek

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU: Kacper Bugaj (Czarnovia Czarna)

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU: Emil Ziobroń (AP Piłkarskie Nadzieje Mielec)

 

 

 

 

Wsparcie

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS StasiówkaCzarnovia Czarna
LKS Stasiówka 1:0 Czarnovia Czarna
2018-11-11, 14:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

15:45 - Czarnovia 2006-08 - HALA!

17:00 - Czarnovia 2009-11 - HALA!

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

Czarnovia 2006-08 - TURNIEJ HALOWY (wyjazd spod basenu godz. 11:00)

Czarnovia 2009 - TURNIEJ HALOWY (wyjazd spod basenu godz. ?)

Czarnovia 2010 - TURNIEJ HALOWY (wyjazd spod basenu godz. ?)

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS Stasiówka 1:0 Czarnovia Czarna
LKS Pustków 3:2 LKS Żyraków
LKS Nagoszyn 1:1 LKS Łęki Górne
LKS Brzeźnica 2:0 Orły Borowa
Borowiec Straszęcin 3:6 Team Przecław
Jamnica Dulcza Wielka 0:4 Wisłoka II Dębica
Dragon Korzeniów 0:4 LKS Zasów - Mokre

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14