Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Regamet Cup 2017 - rocznik 2007
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2007

HARMONOGRAM TURNIEJU

REGAMET CUP” – ROCZNIK 2007

CZARNA, 13. STYCZNIA 2018

 

GRUPA A

GRUPA B

KS BIELOWY/STRZEGOCICE

WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

CZARNOVIA CZARNA I

CZARNOVIA CZARNA II

SZKÓŁKA PIŁKARSKA STRASZĘCIN

UKS TEMPO NIENASZÓW

PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC

IGLOOPOL DĘBICA

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

KS BIELOWY/STRZEGOCICE – CZARNOVIA I

1 - 4

9.15

A

SP STRASZĘCIN – PIŁKARSKIE NADZIEJE

0 - 2

9.30

B

WOLANIA – CZARNOVIA II

3 - 1

9.45

B

UKS TEMPO – IGLOOPOL

2 - 3

10.00

A

KS BIELOWY/STRZEGOCICE – SP STRASZĘCIN

1 - 5

10.15

A

CZARNOVIA I – PIŁKARSKIE NADZIEJE

2 - 1

10.30

B

WOLANIA – UKS TEMPO

0 - 1

10.45

B

CZARNOVIA II – IGLOOPOL

0 - 1

11.00

A

KS BIELOWY/STRZEGOCICEPIŁKARSKIE NADZIEJE

0 - 2

11.15

A

CZARNOVIA I – SP STRASZĘCIN

6 - 0

11.30

B

WOLANIA – IGLOOPOL

1 - 3

11.45

B

CZARNOVIA II – UKS TEMPO

0 - 3

12.00

4A3B

KS BIELOWY/STRZEGOCICE - WOLANIA

1 - 6

12.15

3A4B

SP STRASZĘCIN - CZARNOVIA II

1-1, k. 1-0

12.30

1A2B

CZARNOVIA I - UKS TEMPO

2 - 3

12.45

2A1B

PIŁKARSKIE NADZIEJE - IGLOOPOL

1-1, k. 0-2

13.00

o 7 m.

CZARNOVIA II - KS BIELOWY/STRZEGOCICE

1 - 0

13.15

o 5 m.

SP STRASZĘCIN - WOLANIA

3 - 1

13.30

o 3 m.

PIŁKARSKIE NADZIEJE - CZARNOVIA I

2 - 1

13.45

FINAŁ

IGLOOPOL - UKS TEMPO

3-3, k. 2-0

Najlepszy Zawodnik Turnieju - Radosław Majka - UKS Tempo Nienaszów

Najlepszy Bramkarz Turnieju - Michał Jużecki - Igloopol Dębica

Król Strzelców Turnieju - Dawid Gmernicki - Wolania Wola Rzędzińska (10 bramek)

Końcowa klasyfikacja Turnieju:

1. Igloopol Dębica

2. UKS Tempo Nienaszów

3. AP Piłkarskie Nadzieje Mielec

4. Czarnovia I

5.Szkółka Piłkarska Straszęcin

6. Wolania Wola Rzędzińska

7. Czarnovia II

8. KS Bielowy/Strzegocice

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Jamnica Dulcza WielkaCzarnovia Czarna
Jamnica Dulcza Wielka   Czarnovia Czarna
2019-05-26, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Łęki Górne
Czarnovia Czarna 4:2 LKS Łęki Górne
2019-05-18, 16:30:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

19

05-2019

niedziela

20

05-2019

pon.

Czarnovia - Borkovia B.W. (MŁODZIKI 2006-09, zbiórka godz. 16:00)

17:00 - Czarnovia 2010 - STADION!

21

05-2019

wtorek

22

05-2019

środa

Chemik Pustków - Czarnovia (MŁODZIKI 2006-09, wyjazd spod basenu godz. 15:45)

23

05-2019

czwartek

17:00 - trening grupy naborowej 2011-2014 - STADION (w razie złej pogody - HALA!)

17:00 - Czarnovia 2010 - STADION!

24

05-2019

piątek

25

05-2019

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Czarnovia Czarna 4:2 LKS Łęki Górne
Orły Borowa 1:8 LKS Żyraków
Team Przecław 2:1 LKS Stasiówka
Wisłoka II Dębica LKS Pustków
LKS Zasów - Mokre LKS Nagoszyn
Dragon Korzeniów 0:3 LKS Brzeźnica
Jamnica Dulcza Wielka Borowiec Straszęcin

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
Jamnica Dulcza Wielka - Czarnovia Czarna
Borowiec Straszęcin - Dragon Korzeniów
LKS Brzeźnica - LKS Zasów - Mokre
LKS Nagoszyn - Wisłoka II Dębica
LKS Pustków - Team Przecław
LKS Stasiówka - Orły Borowa
LKS Żyraków - LKS Łęki Górne