Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

Losowa galeria

Czarnovia - MKS Dębica (młodziki); 09.09.2013
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2004

HARMONOGRAM TURNIEJU

REGAMET CUP” – ROCZNIK 2004

CZARNA, 14. STYCZNIA 2018

GRUPA A

GRUPA B

FOOTBALL FACTORY TRZEŚŃ

WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

CZARNOVIA CZARNA I

JUNAK SŁOCINA/RZESZÓW

WESTOVIA TARNÓW

UKS TEMPO NIENASZÓW

PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC

UKS ORLIK PRZEMYŚL

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

FF TRZEŚŃ – CZARNOVIA

0 - 4

9.15

A

WESTOVIAPIŁKARSKIE NADZIEJE

1 - 3

9.30

B

WOLANIAJUNAK

3 - 1

9.45

B

UKS TEMPO – UKS ORLIK

1 - 1

10.00

A

FF TRZEŚŃWESTOVIA

0 - 4

10.15

A

CZARNOVIA – PIŁKARSKIE NADZIEJE

0 - 5

10.30

B

WOLANIA – UKS TEMPO

3 - 1

10.45

B

JUNAKUKS ORLIK

1 - 3

11.00

A

FF TRZEŚŃPIŁKARSKIE NADZIEJE

0 - 9

11.15

A

CZARNOVIA – WESTOVIA

3 - 0

11.30

B

WOLANIA – UKS ORLIK

5 - 0

11.45

B

JUNAK – UKS TEMPO

6 - 0

12.00

4A3B

FF TRZEŚŃ - JUNAK

1 - 5

12.15

3A4B

WESTOVIA - UKS TEMPO

1-1, k. 2-0

12.30

1A2B

PIŁKARSKIE NADZIEJE - UKS ORLIK

4 - 0

12.45

2A1B

CZARNOVIA - WOLANIA

0 - 3

13.00

o 7 m.

UKS TEMPO - FF TRZEŚŃ

4 - 2

13.15

o 5 m.

JUNAK - WESTOVIA

4 - 2

13.30

o 3 m.

UKS ORLIK - CZARNOVIA

1 - 0

13.45

FINAŁ

WOLANIA - PIŁKARSKIE NADZIEJE

0-0, k. 3-2

Najlepszy Zawodnik Turnieju - Sebastian Kieraś - AP PN Mielec

Najlepszy Bramkarz Turnieju - Krzysztof Galus - Wolania Wola Rzędzińska

Król Strzelców Turnieju - Jakub Żala - AP PN Mielec (9 bramek)

Końcowa klasyfikacja Turnieju:

1. Wolania Wola Rzędzińska

2. AP Piłkarskie Nadzieje Mielec

3. UKS Orlik Przemyśl

4. Czarnovia

5. Junak Słocina/Rzeszów

6. Westovia Tarnów

7. UKS Tempo Nienaszów

8. Football Factory Trześń

 

Wsparcie

 

 

Najbliższe spotkanie

LKS GłowaczowaCzarnovia Czarna
LKS Głowaczowa   Czarnovia Czarna
2018-05-26, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaBorowiec Straszęcin
Czarnovia Czarna 1:0 Borowiec Straszęcin
2018-05-19, 11:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

21

05-2018

pon.

17:00 - Czarnovia - Soccer Ropczyce (MŁODZIKI 2006-08, zbiórka godz. 16:00)

Czarnovia 2009-11 - trening ODWOŁANY!

19:00 - Czarnovia 2004-05 - SPARING (obecność OBOWIĄZKOWA!)

19:00 - Czarnovia 2001-02 - SPARING

22

05-2018

wtorek

23

05-2018

środa

24

05-2018

czwartek

15:00 - Czarnovia 2009-11 - trening

16:30 - Czarnovia 2006-08 - trening

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

17:00 - LKS Głowaczowa - Czarnovia

27

05-2018

niedziela

Piłkarskie Perełki - rocznik 2009 (12:00-14:00)

II Piłkarski Rodzic Cup - Tarnów

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
LKS Żyraków 2:3 LKS Pustków
Czarnovia Czarna 1:0 Borowiec Straszęcin
Dragon Korzeniów 0:6 LKS Głowaczowa
LKS Zasów - Mokre pauza
Wisłoka II Dębica 1:0 LKS Brzeźnica
LKS Łęki Górne 2:0 LKS Nagoszyn
Bodzos Podgrodzie 0:3 LKS Stasiówka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
LKS Brzeźnica - LKS Łęki Górne
LKS Głowaczowa - Czarnovia Czarna
Wisłoka II Dębica - pauza
LKS Nagoszyn - LKS Żyraków
Dragon Korzeniów - Bodzos Podgrodzie
Borowiec Straszęcin - LKS Zasów - Mokre
LKS Pustków - LKS Stasiówka