Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Regamet Cup 2017 - rocznik 2007
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2004

HARMONOGRAM TURNIEJU

REGAMET CUP” – ROCZNIK 2004

CZARNA, 14. STYCZNIA 2018

GRUPA A

GRUPA B

FOOTBALL FACTORY TRZEŚŃ

WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

CZARNOVIA CZARNA I

JUNAK SŁOCINA/RZESZÓW

WESTOVIA TARNÓW

UKS TEMPO NIENASZÓW

PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC

UKS ORLIK PRZEMYŚL

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

FF TRZEŚŃ – CZARNOVIA

0 - 4

9.15

A

WESTOVIAPIŁKARSKIE NADZIEJE

1 - 3

9.30

B

WOLANIAJUNAK

3 - 1

9.45

B

UKS TEMPO – UKS ORLIK

1 - 1

10.00

A

FF TRZEŚŃWESTOVIA

0 - 4

10.15

A

CZARNOVIA – PIŁKARSKIE NADZIEJE

0 - 5

10.30

B

WOLANIA – UKS TEMPO

3 - 1

10.45

B

JUNAKUKS ORLIK

1 - 3

11.00

A

FF TRZEŚŃPIŁKARSKIE NADZIEJE

0 - 9

11.15

A

CZARNOVIA – WESTOVIA

3 - 0

11.30

B

WOLANIA – UKS ORLIK

5 - 0

11.45

B

JUNAK – UKS TEMPO

6 - 0

12.00

4A3B

FF TRZEŚŃ - JUNAK

1 - 5

12.15

3A4B

WESTOVIA - UKS TEMPO

1-1, k. 2-0

12.30

1A2B

PIŁKARSKIE NADZIEJE - UKS ORLIK

4 - 0

12.45

2A1B

CZARNOVIA - WOLANIA

0 - 3

13.00

o 7 m.

UKS TEMPO - FF TRZEŚŃ

4 - 2

13.15

o 5 m.

JUNAK - WESTOVIA

4 - 2

13.30

o 3 m.

UKS ORLIK - CZARNOVIA

1 - 0

13.45

FINAŁ

WOLANIA - PIŁKARSKIE NADZIEJE

0-0, k. 3-2

Najlepszy Zawodnik Turnieju - Sebastian Kieraś - AP PN Mielec

Najlepszy Bramkarz Turnieju - Krzysztof Galus - Wolania Wola Rzędzińska

Król Strzelców Turnieju - Jakub Żala - AP PN Mielec (9 bramek)

Końcowa klasyfikacja Turnieju:

1. Wolania Wola Rzędzińska

2. AP Piłkarskie Nadzieje Mielec

3. UKS Orlik Przemyśl

4. Czarnovia

5. Junak Słocina/Rzeszów

6. Westovia Tarnów

7. UKS Tempo Nienaszów

8. Football Factory Trześń

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Jamnica Dulcza WielkaCzarnovia Czarna
Jamnica Dulcza Wielka   Czarnovia Czarna
2019-05-26, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Łęki Górne
Czarnovia Czarna 4:2 LKS Łęki Górne
2019-05-18, 16:30:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

19

05-2019

niedziela

20

05-2019

pon.

Czarnovia - Borkovia B.W. (MŁODZIKI 2006-09, zbiórka godz. 16:00)

17:00 - Czarnovia 2010 - STADION!

21

05-2019

wtorek

22

05-2019

środa

Chemik Pustków - Czarnovia (MŁODZIKI 2006-09, wyjazd spod basenu godz. 15:45)

23

05-2019

czwartek

17:00 - trening grupy naborowej 2011-2014 - STADION (w razie złej pogody - HALA!)

17:00 - Czarnovia 2010 - STADION!

24

05-2019

piątek

25

05-2019

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Czarnovia Czarna 4:2 LKS Łęki Górne
Orły Borowa 1:8 LKS Żyraków
Team Przecław 2:1 LKS Stasiówka
Wisłoka II Dębica LKS Pustków
LKS Zasów - Mokre LKS Nagoszyn
Dragon Korzeniów 0:3 LKS Brzeźnica
Jamnica Dulcza Wielka Borowiec Straszęcin

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
Jamnica Dulcza Wielka - Czarnovia Czarna
Borowiec Straszęcin - Dragon Korzeniów
LKS Brzeźnica - LKS Zasów - Mokre
LKS Nagoszyn - Wisłoka II Dębica
LKS Pustków - Team Przecław
LKS Stasiówka - Orły Borowa
LKS Żyraków - LKS Łęki Górne