Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

 

Losowa galeria

Sokół S.-B. - Czarnovia II; 25.10.2015
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2004

HARMONOGRAM TURNIEJU

REGAMET CUP” – ROCZNIK 2004

CZARNA, 14. STYCZNIA 2018

GRUPA A

GRUPA B

FOOTBALL FACTORY TRZEŚŃ

WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

CZARNOVIA CZARNA I

JUNAK SŁOCINA/RZESZÓW

WESTOVIA TARNÓW

UKS TEMPO NIENASZÓW

PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC

UKS ORLIK PRZEMYŚL

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

FF TRZEŚŃ – CZARNOVIA

0 - 4

9.15

A

WESTOVIAPIŁKARSKIE NADZIEJE

1 - 3

9.30

B

WOLANIAJUNAK

3 - 1

9.45

B

UKS TEMPO – UKS ORLIK

1 - 1

10.00

A

FF TRZEŚŃWESTOVIA

0 - 4

10.15

A

CZARNOVIA – PIŁKARSKIE NADZIEJE

0 - 5

10.30

B

WOLANIA – UKS TEMPO

3 - 1

10.45

B

JUNAKUKS ORLIK

1 - 3

11.00

A

FF TRZEŚŃPIŁKARSKIE NADZIEJE

0 - 9

11.15

A

CZARNOVIA – WESTOVIA

3 - 0

11.30

B

WOLANIA – UKS ORLIK

5 - 0

11.45

B

JUNAK – UKS TEMPO

6 - 0

12.00

4A3B

FF TRZEŚŃ - JUNAK

1 - 5

12.15

3A4B

WESTOVIA - UKS TEMPO

1-1, k. 2-0

12.30

1A2B

PIŁKARSKIE NADZIEJE - UKS ORLIK

4 - 0

12.45

2A1B

CZARNOVIA - WOLANIA

0 - 3

13.00

o 7 m.

UKS TEMPO - FF TRZEŚŃ

4 - 2

13.15

o 5 m.

JUNAK - WESTOVIA

4 - 2

13.30

o 3 m.

UKS ORLIK - CZARNOVIA

1 - 0

13.45

FINAŁ

WOLANIA - PIŁKARSKIE NADZIEJE

0-0, k. 3-2

Najlepszy Zawodnik Turnieju - Sebastian Kieraś - AP PN Mielec

Najlepszy Bramkarz Turnieju - Krzysztof Galus - Wolania Wola Rzędzińska

Król Strzelców Turnieju - Jakub Żala - AP PN Mielec (9 bramek)

Końcowa klasyfikacja Turnieju:

1. Wolania Wola Rzędzińska

2. AP Piłkarskie Nadzieje Mielec

3. UKS Orlik Przemyśl

4. Czarnovia

5. Junak Słocina/Rzeszów

6. Westovia Tarnów

7. UKS Tempo Nienaszów

8. Football Factory Trześń

 

Wsparcie

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS StasiówkaCzarnovia Czarna
LKS Stasiówka 1:0 Czarnovia Czarna
2018-11-11, 14:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

15:45 - Czarnovia 2006-08 - HALA!

17:00 - Czarnovia 2009-11 - HALA!

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

Czarnovia 2006-08 - TURNIEJ HALOWY (wyjazd spod basenu godz. 11:00)

Czarnovia 2009 - TURNIEJ HALOWY (wyjazd spod basenu godz. ?)

Czarnovia 2010 - TURNIEJ HALOWY (wyjazd spod basenu godz. ?)

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS Stasiówka 1:0 Czarnovia Czarna
LKS Pustków 3:2 LKS Żyraków
LKS Nagoszyn 1:1 LKS Łęki Górne
LKS Brzeźnica 2:0 Orły Borowa
Borowiec Straszęcin 3:6 Team Przecław
Jamnica Dulcza Wielka 0:4 Wisłoka II Dębica
Dragon Korzeniów 0:4 LKS Zasów - Mokre

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14