Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

 

Losowa galeria

Sokół S.-B. - Czarnovia II; 25.10.2015
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2002

HARMONOGRAM TURNIEJU

REGAMET CUP” – ROCZNIK 2002

CZARNA, 20. STYCZNIA 2018

GRUPA A

GRUPA B

IGLOOPOL DĘBICA

KS BIELOWY/STRZEGOCICE II

CZARNOVIA CZARNA

WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

TAP TARNÓW

AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE

KS BIELOWY/STRZEGOCICE I

JUNAK SŁOCINA/RZESZÓW


 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

IGLOOPOL – CZARNOVIA

2 - 2

9.15

A

TAP TARNÓW – KS BIELOWY/STRZEGOCICE I

0 - 1

9.30

B

KS BIELOWY/STRZEGOCICE II – WOLANIA

0 - 5

9.45

B

AKADEMIA KOLEJARZ – JUNAK

3 - 3

10.00

A

IGLOOPOL – TAP TARNÓW

0 - 1

10.15

A

CZARNOVIA – KS BIELOWY/STRZEGOCICE I

1 - 2

10.30

B

KS BIELOWY/STRZEGOCICE II – AKADEMIA KOLEJARZ

0 - 7

10.45

B

WOLANIA – JUNAK

3 - 0

11.00

A

IGLOOPOL – KS BIELOWY/STRZEGOCICE I

5 - 2

11.15

A

CZARNOVIA – TAP TARNÓW

3 - 1

11.30

B

KS BIELOWY/STRZEGOCICE II – JUNAK

0 - 6

11.45

B

WOLANIA – AKADEMIA KOLEJARZ

1 - 1

12.00

4A3B

TAP TARNÓW - JUNAK

2 - 3

12.15

3A4B

CZARNOVIA - KS BIELOWY/STRZEGOCICE II

13 - 0

12.30

1A2B

KS BIELOWY/STRZEGOCICE I - AKADEMIA KOLEJARZ

2 - 3

12.45

2A1B

IGLOOPOL - WOLANIA

2 - 3

13.00

o 7 m.

TAP TARNÓW - KS BIELOWY/STRZEGOCICE II

5 - 0

13.15

o 5 m.

JUNAK - CZARNOVIA

1-1, k. 2-0

13.30

o 3 m.

KS BIELOWY/STRZEGOCICE I - IGLOOPOL

1-1, k. 3-2

13.45

FINAŁ

WOLANIA - AKADEMIA KOLEJARZ

3 - 1

Najlepszy Zawodnik Turnieju - Jakub Kuta - Wolania Wola Rzędzińska

Najlepszy Bramkarz Turnieju - Mikołaj Kalisz - Akademia Kolejarz Stróże

Król Strzelców Turnieju - Mateusz Krawczyk - Czarnovia Czarna (8 bramek)

Końcowa klasyfikacja Turnieju:

1. Wolania Wola Rzędzińska

2. Akademia Kolejarz Stróże

3. KS Bielowy/Strzegocice I

4. Igloopol Dębica 2003

5. Junak Słocina/Rzeszów

6. Czarnovia Czarna

7. TAP Tarnów

8. KS Bielowy/Strzegocice II

Wsparcie

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS StasiówkaCzarnovia Czarna
LKS Stasiówka 1:0 Czarnovia Czarna
2018-11-11, 14:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

15:45 - Czarnovia 2006-08 - HALA!

17:00 - Czarnovia 2009-11 - HALA!

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

Czarnovia 2006-08 - TURNIEJ HALOWY (wyjazd spod basenu godz. 11:00)

Czarnovia 2009 - TURNIEJ HALOWY (wyjazd spod basenu godz. ?)

Czarnovia 2010 - TURNIEJ HALOWY (wyjazd spod basenu godz. ?)

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS Stasiówka 1:0 Czarnovia Czarna
LKS Pustków 3:2 LKS Żyraków
LKS Nagoszyn 1:1 LKS Łęki Górne
LKS Brzeźnica 2:0 Orły Borowa
Borowiec Straszęcin 3:6 Team Przecław
Jamnica Dulcza Wielka 0:4 Wisłoka II Dębica
Dragon Korzeniów 0:4 LKS Zasów - Mokre

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14