Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

Losowa galeria

Czarnovia - Góra Motyczna 20.10.13r.
Ładowanie...

Logowanie

Obsada

OBSADA 2018

 

ROCZNIK 2002

ROCZNIK 2004

ROCZNIK 2006

 

SOBOTA

20 stycznia 2018

NIEDZIELA

14 stycznia 2018

NIEDZIELA

21 stycznia 2018

1

Czarnovia I

Czarnovia I

Czarnovia I

2

Igloopol Dębica

Westovia Tarnów

Czarnovia II

3

Wolania W.Rz. AP PN Mielec AP PN Mielec

4

KS Bielowy/Strzegocice I UKS Tempo Nienaszów UKS Tempo Nienaszów

5

KS Bielowy/Strzegocice II Wolania W.Rz. Wolania W.Rz.

6

Akademia Kolejarz Stróże Junak Słocina/Rzeszów Akademia Kolejarz Stróże

7

Junak Słocina/Rzeszów UKS Orlik Przemyśl LKS Głowaczowa

8

Football Factory Trześń Football Factory Trześń

Tarnovia Tarnów

 

ROCZNIK 2007

ROCZNIK 2009

ROCZNIK 2010

 

SOBOTA

13 stycznia 2018

SOBOTA

06 stycznia 2018

NIEDZIELA

07 stycznia 2018

1

Czarnovia I

Czarnovia I

Czarnovia I

2

Czarnovia II

Westovia Tarnów

Westovia Tarnów

3

Igloopol Dębica Rzemieślnik Pilzno

Rzemieślnik Pilzno

4

KS Bielowy/Strzegocice Tarnovia Tarnów AP PN Mielec

5

AP PN Mielec AP PN Mielec UKS Tempo Nienaszów

6

UKS Tempo Nienaszów UKS Tempo Nienaszów SMS Stal Mielec

7

Wolania W.Rz. Wolania W.Rz. SP Straszęcin

8

SP Straszęcin KS Koszyce Wielkie Akademia Kolejarz Stróże

 

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Zasów-Mokre
Czarnovia Czarna 2:4 LKS Zasów-Mokre
2017-11-11, 11:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

18

01-2018

czwartek

UWAGA ZMIANY!

Czarnovia 2009-11 - trening PRZEŁOŻONY na środę 17.I., na godzinę 15:00

19

01-2018

piątek

20

01-2018

sobota

Regamet Cup - rocznik 2002 (zbiórka 8:20)

21

01-2018

niedziela

Regamet Cup - rocznik 2006 (zbiórka 8:20)

22

01-2018

pon.

15:00 - Czarnovia 2009-11 - trening

16:30 - Czarnovia 2006-08 - trening

19:00 - Czarnovia 2004-05 - trening

19:00 - Czarnovia 2001-02 - trening

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

16:30 - Czarnovia 2006-08 - trening

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Czarnovia Czarna 2:4 LKS Zasów - Mokre
Bobry Bobrowa 0:3 LKS Stasiówka
Borowiec Straszęcin 3:2 LKS Żyraków
LKS Głowaczowa 1:0 LKS Łęki Górne
Dragon Korzeniów 0:2 Wisłoka II Dębica
LKS Brzeźnica 1:4 LKS Pustków
LKS Nagoszyn 3:2 Bodzos Podgrodzie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14