Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

 

Losowa galeria

Sokół S.-B. - Czarnovia II; 25.10.2015
Ładowanie...

Logowanie

Obsada

OBSADA 2018

 

ROCZNIK 2002

ROCZNIK 2004

ROCZNIK 2006

 

SOBOTA

20 stycznia 2018

NIEDZIELA

14 stycznia 2018

NIEDZIELA

21 stycznia 2018

1

Czarnovia I

Czarnovia I

Czarnovia I

2

Igloopol Dębica

Westovia Tarnów

Czarnovia II

3

Wolania W.Rz. AP PN Mielec AP PN Mielec

4

KS Bielowy/Strzegocice I UKS Tempo Nienaszów UKS Tempo Nienaszów

5

KS Bielowy/Strzegocice II Wolania W.Rz. Wolania W.Rz.

6

Akademia Kolejarz Stróże Junak Słocina/Rzeszów Akademia Kolejarz Stróże

7

Junak Słocina/Rzeszów UKS Orlik Przemyśl LKS Głowaczowa

8

TAP Tarnów Football Factory Trześń

Tarnovia Tarnów

 

ROCZNIK 2007

ROCZNIK 2009

ROCZNIK 2010

 

SOBOTA

13 stycznia 2018

SOBOTA

06 stycznia 2018

NIEDZIELA

07 stycznia 2018

1

Czarnovia I

Czarnovia I

Czarnovia I

2

Czarnovia II

Westovia Tarnów

Westovia Tarnów

3

Igloopol Dębica Rzemieślnik Pilzno

Rzemieślnik Pilzno

4

KS Bielowy/Strzegocice Tarnovia Tarnów AP PN Mielec

5

AP PN Mielec AP PN Mielec Akademia Kolejarz Stróże

6

UKS Tempo Nienaszów UKS Tempo Nienaszów SMS Stal Mielec

7

Wolania W.Rz. Wolania W.Rz. SP Straszęcin

8

SP Straszęcin KS Koszyce Wielkie  

 

Wsparcie

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS StasiówkaCzarnovia Czarna
LKS Stasiówka 1:0 Czarnovia Czarna
2018-11-11, 14:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

15:45 - Czarnovia 2006-08 - HALA!

17:00 - Czarnovia 2009-11 - HALA!

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

Czarnovia 2006-08 - TURNIEJ HALOWY (wyjazd spod basenu godz. 11:00)

Czarnovia 2009 - TURNIEJ HALOWY (wyjazd spod basenu godz. ?)

Czarnovia 2010 - TURNIEJ HALOWY (wyjazd spod basenu godz. ?)

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS Stasiówka 1:0 Czarnovia Czarna
LKS Pustków 3:2 LKS Żyraków
LKS Nagoszyn 1:1 LKS Łęki Górne
LKS Brzeźnica 2:0 Orły Borowa
Borowiec Straszęcin 3:6 Team Przecław
Jamnica Dulcza Wielka 0:4 Wisłoka II Dębica
Dragon Korzeniów 0:4 LKS Zasów - Mokre

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14