Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

Losowa galeria

Czarnovia - MKS Dębica (młodziki); 09.09.2013
Ładowanie...

Logowanie

Zaproszenie

                             

 

Ludowy Klub Sportowy „Czarnovia” Czarna

wraz ze sponsorem tytularnym Firmą „REGAMET” mają zaszczyt zaprosić

drużyny młodzieżowe Waszego Klubu na coroczny cykl turniejów halowych Regamet Cup.

CEL TURNIEJÓW:

- popularyzowanie piłki nożnej wśród dzieci
- wychowanie przez aktywne spędzanie wolnego czasu
- wdrażanie zasad fair-play
- podnoszenie umiejętności sportowych

 

MIEJSCE ROZGRYWANIA ZAWODÓW:

- hala sportowa Zespołu Szkół w Czarnej, ul. Konarskiego 23

 

TERMINY DLA POSZCZEGÓLNYCH ROCZNIKÓW:

- rocznik 2002 - 20. STYCZNIA 2018 (SOBOTA)

rocznik 2004 - 14. STYCZNIA 2018 (NIEDZIELA)

- rocznik 2006 - 21. STYCZNIA 2018 (NIEDZIELA)

rocznik 2007 - 13. STYCZNIA 2018 (SOBOTA)

rocznik 2009  - 6. STYCZNIA 2018 (SOBOTA)

- rocznik 2010 - 7. STYCZNIA 2018 (NIEDZIELA)

 

SKRÓCONY REGULAMIN TURNIEJÓW „REGAMET CUP”:

- LICZBA UCZESTNIKÓW KAŻDEGO Z TURNIEJÓW: 6 -8 DRUŻYN (DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ).

- SYSTEM ROZGRYWEK: UZALEŻNIONY OD ILOŚCI UCZESTNIKÓW („KAŻDY Z KAŻDYM” LUB DWIE GRUPY).

- CZAS GRY: 12 – 15 MINUT.

- OBOWIĄZUJE OBUWIE HALOWE.

- PIŁKA DO GRY: HALOWA („niski kozioł”) LUB NR 4 DLA MŁODSZYCH ROCZNIKÓW

- ODLEGŁOŚĆ ZAWODNIKÓW OD PIŁKI PRZY RZUTACH WOLNYCH – 3 M.

- DRUŻYNY GRAJĄ W PIĘCIOOSOBOWYCH SKŁADACH (BRAMKARZ + 4).

- KARY ZA PRZEWINIENIA: 2 LUB 5 MINUT LUB KARA MECZU ZA WYBITNIE NIESPORTOWE ZACHOWANIE.

- ZMIANY - "LOTNE" W WYZNACZONYCH STREFACH ZMIAN.

- „AUTY” – WYKONYWANE NOGĄ, BEZ MOŻLIWOŚCI BEZPOŚREDNIEGO ZDOBYCIA BRAMKI.

- DOTKNIĘCIE PIŁKI SUFITU HALI – RZUT WOLNY POŚREDNI Z MIEJSCA POWSTAŁEGO ZDARZENIA.

- ZAKAZ GRY WŚLIZGIEM, Z WYJĄTKIEM BRAMKARZA W POLU KARNYM.

- BRAMKARZ MOŻE WPROWADZAĆ PIŁKĘ DO GRY W OBRĘBIE CAŁEGO BOISKA.

- KLUBY UBEZPIECZAJĄ ZAWODNIKÓW WE WŁASNYM ZAKRESIE.

- O KOLEJNOŚCI W TURNIEJU (GRUPIE) DECYDUJĄ:

1. ILOŚĆ ZDOBYTYCH PUNKTÓW (ZWYCIĘSTWO – 3, REMIS – 1)

2. WYNIK BEZPOŚREDNIEGO POJEDYNKU (ew. tzw. „MAŁA TABELKA” DLA ZAINTERESOWANYCH DRUŻYN)

3. LEPSZA RÓŻNICA BRAMEK

4. WIĘKSZA ILOŚĆ ZDOBYTYCH BRAMEK

5. RZUTY KARNE (x3, NASTĘPNIE „DO SKUTKU”)

 

NAGRODY:

KAŻDA DRUŻYNA – PUCHAR I DYPLOM.

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU, NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU ORAZ KRÓL STRZELCÓW - DYPLOMY I WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE.

DLA ROCZNIKÓW 2009 i 2010 MEDALE DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW.

- 2 PIZZE DLA DRUŻYNY.

- OPIEKUNOWIE ODPOWIADAJĄ ZA PORZĄDEK POZOSTAWIONY W SZATNIACH.

- ZA WAŻNOŚĆ BADAŃ LEKARSKICH ZAWODNIKÓW ODPOWIADAJĄ ICH OPIEKUNOWIE.

- W SPORNYCH SPRAWACH – DECYDUJE ORGANIZATOR.

- WPISOWE DO TURNIEJU – 200 ZŁ OD DRUŻYNY.

ZGŁASZANIE DRUŻYN: HADAS PAWEŁ 604-91-84-35  lub: dimeco@wp.pl

WSZYSTKIE INFORMACJE I AKTUALIZOWANA NA BIEŻĄCO OBSADA: WWW.CZARNOVIA.NET

Wsparcie

 

 

Najbliższe spotkanie

LKS GłowaczowaCzarnovia Czarna
LKS Głowaczowa   Czarnovia Czarna
2018-05-26, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaBorowiec Straszęcin
Czarnovia Czarna 1:0 Borowiec Straszęcin
2018-05-19, 11:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

21

05-2018

pon.

17:00 - Czarnovia - Soccer Ropczyce (MŁODZIKI 2006-08, zbiórka godz. 16:00)

Czarnovia 2009-11 - trening ODWOŁANY!

19:00 - Czarnovia 2004-05 - SPARING (obecność OBOWIĄZKOWA!)

19:00 - Czarnovia 2001-02 - SPARING

22

05-2018

wtorek

23

05-2018

środa

24

05-2018

czwartek

15:00 - Czarnovia 2009-11 - trening

16:30 - Czarnovia 2006-08 - trening

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

17:00 - LKS Głowaczowa - Czarnovia

27

05-2018

niedziela

Piłkarskie Perełki - rocznik 2009 (12:00-14:00)

II Piłkarski Rodzic Cup - Tarnów

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
LKS Żyraków 2:3 LKS Pustków
Czarnovia Czarna 1:0 Borowiec Straszęcin
Dragon Korzeniów 0:6 LKS Głowaczowa
LKS Zasów - Mokre pauza
Wisłoka II Dębica 1:0 LKS Brzeźnica
LKS Łęki Górne 2:0 LKS Nagoszyn
Bodzos Podgrodzie 0:3 LKS Stasiówka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
LKS Brzeźnica - LKS Łęki Górne
LKS Głowaczowa - Czarnovia Czarna
Wisłoka II Dębica - pauza
LKS Nagoszyn - LKS Żyraków
Dragon Korzeniów - Bodzos Podgrodzie
Borowiec Straszęcin - LKS Zasów - Mokre
LKS Pustków - LKS Stasiówka