Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Wakacje z piłką 2015 - dzień 5.
Ładowanie...

Logowanie

Obsada+miejsca

OBSADA 2017

 

ROCZNIK 2002

ROCZNIK 2004

ROCZNIK 2005

MIEJ-

SCE

SOBOTA

14 stycznia 2017

SOBOTA

21 stycznia 2017

NIEDZIELA

15 stycznia 2017

1

Junak Słocina/Rzeszów

Wolania W.Rz.

Westovia

2

Czarnovia II

AP PN II Mielec

AP PN Mielec

3

Wolania W.Rz.

UKS Tempo Nienaszów

Beskidzka AP

4

Czarnovia I

Czarnovia

TAP Tarnów

5

TAP Tarnów

Junak Słocina/Rzeszów

Sparta Leżajsk

6

Football Factory Trześń

KS Łękawica

Wolania W.Rz.

7

Monis B./S.

TAP Tarnów

Czarnovia

8

Chemik Pustków

AP PN I Mielec

LUKS Skrzyszów

 

ROCZNIK 2007

ROCZNIK 2009

ROCZNIK 2010

MIEJ-

SCE

NIEDZIELA

22 stycznia 2017

NIEDZIELA

29 stycznia 2017

SOBOTA

28 stycznia 2017

1

AP PN Mielec

AP PN Mielec

Czarnovia

2

UKS Tempo Nienaszów

Czarnovia

Westovia Tarnów

3

Czarnovia

UKS Tempo Nienaszów

AP PN Mielec

4

Igloopol Dębica

LUKS Skrzyszów

SP Wisłoka

5

KS Łękawica

Wolania W.Rz.

AP PN II Mielec

6

TAP Tarnów

Westovia Tarnów

Igloopol Dębica

7

Westovia Tarnów

SP Straszęcin

Metal Tarnów

8

LUKS Skrzyszów

Metal Tarnów

xxxxxxxxx

NIEOFICJALNA KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA "REGAMET CUP 2017" (bez rocznika 2010, minimum dwa turnieje!):

1. AP PN Mielec - 1 (za VIII miejsce) + 7 (za II miejsce) + 7 (za II miejsce) + 8 (za I miejsce) + 8 (za I miejsce) = 31 pkt/6 (ilość turniejów) = 6,2 pkt

2. UKS Tempo Nienaszów - 6+7+5=18/3=6 pkt

3. Junak Słocina/Rzeszów - 7+4=11/2=5,5 pkt

4. Czarnovia Czarna - 4+6+5+2+6+7=30/6=5 pkt

5. Wolania W.Rz. - 5+8+3+3=19/4=4,75 pkt

6. Westovia Tarnów - 8+2+2=12/3=4 pkt

7. KS Łękawica - 3+4=7/2=3,5 pkt

8. TAP Tarnów - 3+2+5+3=13/4=3,25 pkt

9. LUKS Skrzyszów - 1+1+4=6/3=2 pkt

Pozostałe drużyny (jedno-turniejowe):

1. Beskidzka AP - 6/1=6 pkt

2. Igloopol Dębica - 5/1=5 pkt

3. Sparta Leżajsk - 4/1=4 pkt

4. Football Factory Trześń - 2/1=2 pkt

5. SP Straszęcin - 1/1=1 pkt

6. Monis B./S. - 1/1=1 pkt

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia-Regamet CzarnaLKS Głowaczowa
Czarnovia-Regamet Czarna   LKS Głowaczowa
2017-10-21, 15:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Borowiec StraszęcinCzarnovia-Regamet Czarna
Borowiec Straszęcin 2:0 Czarnovia-Regamet Czarna
2017-10-14, 15:45:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

19

10-2017

czwartek

15:30 - Czarnovia 2008-11 - trening - HALA!

16:30 - Czarnovia - MKS Kolbuszowa (MŁODZIKI 2006-08, zbiórka godz. 15:30)

20

10-2017

piątek

21

10-2017

sobota

15:30 - Czarnovia - LKS Głowaczowa

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

15:30 - Czarnovia 2008-11 - trening - HALA!

16:30 - Czarnovia 2006-07 - trening - STADION?

24

10-2017

wtorek

Czarnovia - MKS Kolbuszowa (TRAMPKARZE 2004-05, zbiórka g. 15:00)

25

10-2017

środa

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Borowiec Straszęcin 2:0 Czarnovia - Regamet Czarna
LKS Głowaczowa 2:0 Dragon Korzeniów
Bobry Bobrowa 1:5 LKS Zasów - Mokre
LKS Brzeźnica 0:5 Wisłoka II Dębica
LKS Nagoszyn 3:1 LKS Łęki Górne
LKS Stasiówka 6:2 Bodzos Podgrodzie
LKS Pustków 2:0 LKS Żyraków

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
LKS Łęki Górne - LKS Brzeźnica
Czarnovia - Regamet Czarna - LKS Głowaczowa
Wisłoka II Dębica - Bobry Bobrowa
LKS Żyraków - LKS Nagoszyn
Bodzos Podgrodzie - Dragon Korzeniów
LKS Zasów - Mokre - Borowiec Straszęcin
LKS Stasiówka - LKS Pustków