Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

Losowa galeria

XII Turniej A. Barwińskiego 2018 - rocznik 2009; 27.01.2018
Ładowanie...

Logowanie

Obsada+miejsca

OBSADA 2017

 

ROCZNIK 2002

ROCZNIK 2004

ROCZNIK 2005

MIEJ-

SCE

SOBOTA

14 stycznia 2017

SOBOTA

21 stycznia 2017

NIEDZIELA

15 stycznia 2017

1

Junak Słocina/Rzeszów

Wolania W.Rz.

Westovia

2

Czarnovia II

AP PN II Mielec

AP PN Mielec

3

Wolania W.Rz.

UKS Tempo Nienaszów

Beskidzka AP

4

Czarnovia I

Czarnovia

TAP Tarnów

5

TAP Tarnów

Junak Słocina/Rzeszów

Sparta Leżajsk

6

Football Factory Trześń

KS Łękawica

Wolania W.Rz.

7

Monis B./S.

TAP Tarnów

Czarnovia

8

Chemik Pustków

AP PN I Mielec

LUKS Skrzyszów

 

ROCZNIK 2007

ROCZNIK 2009

ROCZNIK 2010

MIEJ-

SCE

NIEDZIELA

22 stycznia 2017

NIEDZIELA

29 stycznia 2017

SOBOTA

28 stycznia 2017

1

AP PN Mielec

AP PN Mielec

Czarnovia

2

UKS Tempo Nienaszów

Czarnovia

Westovia Tarnów

3

Czarnovia

UKS Tempo Nienaszów

AP PN Mielec

4

Igloopol Dębica

LUKS Skrzyszów

SP Wisłoka

5

KS Łękawica

Wolania W.Rz.

AP PN II Mielec

6

TAP Tarnów

Westovia Tarnów

Igloopol Dębica

7

Westovia Tarnów

SP Straszęcin

Metal Tarnów

8

LUKS Skrzyszów

Metal Tarnów

xxxxxxxxx

NIEOFICJALNA KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA "REGAMET CUP 2017" (bez rocznika 2010, minimum dwa turnieje!):

1. AP PN Mielec - 1 (za VIII miejsce) + 7 (za II miejsce) + 7 (za II miejsce) + 8 (za I miejsce) + 8 (za I miejsce) = 31 pkt/6 (ilość turniejów) = 6,2 pkt

2. UKS Tempo Nienaszów - 6+7+5=18/3=6 pkt

3. Junak Słocina/Rzeszów - 7+4=11/2=5,5 pkt

4. Czarnovia Czarna - 4+6+5+2+6+7=30/6=5 pkt

5. Wolania W.Rz. - 5+8+3+3=19/4=4,75 pkt

6. Westovia Tarnów - 8+2+2=12/3=4 pkt

7. KS Łękawica - 3+4=7/2=3,5 pkt

8. TAP Tarnów - 3+2+5+3=13/4=3,25 pkt

9. LUKS Skrzyszów - 1+1+4=6/3=2 pkt

Pozostałe drużyny (jedno-turniejowe):

1. Beskidzka AP - 6/1=6 pkt

2. Igloopol Dębica - 5/1=5 pkt

3. Sparta Leżajsk - 4/1=4 pkt

4. Football Factory Trześń - 2/1=2 pkt

5. SP Straszęcin - 1/1=1 pkt

6. Monis B./S. - 1/1=1 pkt

Wsparcie

 

 

Najbliższe spotkanie

Orły BorowaCzarnovia Czarna
Orły Borowa   Czarnovia Czarna
2018-09-29, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Brzeźnica
Czarnovia Czarna 6:1 LKS Brzeźnica
2018-09-22, 16:30:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

17:00 - Czarnovia 2009-11

16:15 - Czarnovia 2006-08 - ZMIANA GODZINY!

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2010 - (pierwszy mecz godz. 9:00)

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2009 - (pierwszy mecz godz. 12:45)

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2007/08 - (pierwszy mecz godz. 12:20) - wyjazd spod basenu godz. 11:15

16:00 - Orły Borowa - Czarnovia

30

09-2018

niedziela

01

10-2018

pon.

Borkovia Borek Wielki - Czarnovia (MŁODZIKI 2006-08, wyjazd spod basenu godz. 15:30)

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Czarnovia Czarna 6:1 LKS Brzeźnica
Borowiec Straszęcin 1:1 LKS Nagoszyn
Jamnica Dulcza Wielka 0:6 LKS Pustków
Dragon Korzeniów 0:7 LKS Stasiówka
LKS Zasów - Mokre 1:0 LKS Żyraków
Wisłoka II Dębica 3:0 LKS Łęki Górne
Team Przecław 3:1 Orły Borowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Orły Borowa - Czarnovia Czarna
LKS Łęki Górne - Team Przecław
LKS Żyraków - Wisłoka II Dębica
LKS Stasiówka - LKS Zasów - Mokre
LKS Pustków - Dragon Korzeniów
LKS Nagoszyn - Jamnica Dulcza Wielka
LKS Brzeźnica - Borowiec Straszęcin