Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Wakacje z piłką 2015 - dzień 5.
Ładowanie...

Logowanie

Zaproszenie

                             

 

Ludowy Klub Sportowy „Czarnovia” Czarna

wraz ze sponsorem tytularnym Firmą „REGAMET” mają zaszczyt zaprosić

drużyny młodzieżowe Waszego Klubu na coroczny cykl turniejów halowych:

CEL TURNIEJÓW:

- popularyzowanie piłki nożnej wśród dzieci

- wychowanie przez aktywne spędzanie wolnego czasu

- wdrażanie zasad fair-play

- podnoszenie umiejętności sportowych

 

MIEJSCE ROZGRYWANIA ZAWODÓW:

- hala sportowa Zespołu Szkół w Czarnej, ul. Konarskiego 23

 

TERMINY DLA POSZCZEGÓLNYCH ROCZNIKÓW:

- rocznik 2002 – sobota, 14. stycznia 2017

rocznik 2004 – sobota, 21. stycznia 2017

- rocznik 2005 – niedziela, 15. stycznia 2017

rocznik 2007 – niedziela, 22. stycznia 2017

rocznik 2009 – niedziela, 29. stycznia 2017

- rocznik 2010 – sobota, 28. stycznia 2017

 

SKRÓCONY REGULAMIN TURNIEJÓW „REGAMET CUP”:

- LICZBA UCZESTNIKÓW KAŻDEGO Z TURNIEJÓW: 6 -8 DRUŻYN (DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ).

- SYSTEM ROZGRYWEK: UZALEŻNIONY OD ILOŚCI UCZESTNIKÓW („KAŻDY Z KAŻDYM” LUB DWIE GRUPY).

- CZAS GRY: 12 – 15 MINUT.

- OBOWIĄZUJE OBUWIE HALOWE.

- PIŁKA DO GRY: HALOWA („niski kozioł”) LUB NR 4 DLA MŁODSZYCH ROCZNIKÓW

- ODLEGŁOŚĆ ZAWODNIKÓW OD PIŁKI PRZY RZUTACH WOLNYCH – 3 M.

- DRUŻYNY GRAJĄ W PIĘCIO- LUB SZEŚCIOOSOBOWYCH SKŁADACH (BRAMKARZ + 4 LUB 5, w zależności od rocznika).

- KARY ZA PRZEWINIENIA: 2 LUB 5 MINUT LUB KARA MECZU ZA WYBITNIE NIESPORTOWE ZACHOWANIE.

- ZMIANY - "LOTNE" W WYZNACZONYCH STREFACH ZMIAN.

- „AUTY” – WYKONYWANE NOGĄ, BEZ MOŻLIWOŚCI BEZPOŚREDNIEGO ZDOBYCIA BRAMKI.

- DOTKNIĘCIE PIŁKI SUFITU HALI – RZUT WOLNY POŚREDNI Z MIEJSCA POWSTAŁEGO ZDARZENIA.

- ZAKAZ GRY WŚLIZGIEM, Z WYJĄTKIEM BRAMKARZA W POLU KARNYM.

- BRAMKARZ MOŻE WPROWADZAĆ PIŁKĘ DO GRY W OBRĘBIE CAŁEGO BOISKA.

- KLUBY UBEZPIECZAJĄ ZAWODNIKÓW WE WŁASNYM ZAKRESIE.

- O KOLEJNOŚCI W TURNIEJU (GRUPIE) DECYDUJĄ:

1. ILOŚĆ ZDOBYTYCH PUNKTÓW (ZWYCIĘSTWO – 3, REMIS – 1)

2. WYNIK BEZPOŚREDNIEGO POJEDYNKU (ew. tzw. „MAŁA TABELKA” DLA ZAINTERESOWANYCH DRUŻYN)

3. LEPSZA RÓŻNICA BRAMEK

4. WIĘKSZA ILOŚĆ ZDOBYTYCH BRAMEK

5. RZUTY KARNE (x3, NASTĘPNIE „DO SKUTKU”)

- NAGRODY:

KAŻDA DRUŻYNA – PUCHAR I DYPLOM.

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU, NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU ORAZ KRÓL STRZELCÓW - DYPLOMY I WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE.

DLA ROCZNIKÓW 2007, 2009 i 2010 MEDALE DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW.

- OPIEKUNOWIE ODPOWIADAJĄ ZA PORZĄDEK POZOSTAWIONY W SZATNIACH.

- ZA WAŻNOŚĆ BADAŃ LEKARSKICH ZAWODNIKÓW ODPOWIADAJĄ ICH OPIEKUNOWIE.

- W SPORNYCH SPRAWACH – DECYDUJE ORGANIZATOR.

- WPISOWE DO TURNIEJU – 150 ZŁ OD DRUŻYNY.

ZGŁASZANIE DRUŻYN: HADAS PAWEŁ 604-91-84-35  lub: dimeco@wp.pl

WSZYSTKIE INFORMACJE I AKTUALIZOWANA NA BIEŻĄCO OBSADA: WWW.CZARNOVIA.NET

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia-Regamet CzarnaLKS Głowaczowa
Czarnovia-Regamet Czarna   LKS Głowaczowa
2017-10-21, 15:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Borowiec StraszęcinCzarnovia-Regamet Czarna
Borowiec Straszęcin 2:0 Czarnovia-Regamet Czarna
2017-10-14, 15:45:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

19

10-2017

czwartek

15:30 - Czarnovia 2008-11 - trening - HALA!

16:30 - Czarnovia - MKS Kolbuszowa (MŁODZIKI 2006-08, zbiórka godz. 15:30)

20

10-2017

piątek

21

10-2017

sobota

15:30 - Czarnovia - LKS Głowaczowa

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

15:30 - Czarnovia 2008-11 - trening - HALA!

16:30 - Czarnovia 2006-07 - trening - STADION?

24

10-2017

wtorek

Czarnovia - MKS Kolbuszowa (TRAMPKARZE 2004-05, zbiórka g. 15:00)

25

10-2017

środa

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Borowiec Straszęcin 2:0 Czarnovia - Regamet Czarna
LKS Głowaczowa 2:0 Dragon Korzeniów
Bobry Bobrowa 1:5 LKS Zasów - Mokre
LKS Brzeźnica 0:5 Wisłoka II Dębica
LKS Nagoszyn 3:1 LKS Łęki Górne
LKS Stasiówka 6:2 Bodzos Podgrodzie
LKS Pustków 2:0 LKS Żyraków

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
LKS Łęki Górne - LKS Brzeźnica
Czarnovia - Regamet Czarna - LKS Głowaczowa
Wisłoka II Dębica - Bobry Bobrowa
LKS Żyraków - LKS Nagoszyn
Bodzos Podgrodzie - Dragon Korzeniów
LKS Zasów - Mokre - Borowiec Straszęcin
LKS Stasiówka - LKS Pustków