Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Liga Turniejowa Orlików - 14.06.14r.
Ładowanie...

Logowanie

Zaproszenie

                             

 

Ludowy Klub Sportowy „Czarnovia” Czarna

wraz ze sponsorem tytularnym Firmą „REGAMET” mają zaszczyt zaprosić

drużyny młodzieżowe Waszego Klubu na coroczny cykl turniejów halowych:

CEL TURNIEJÓW:

- popularyzowanie piłki nożnej wśród dzieci

- wychowanie przez aktywne spędzanie wolnego czasu

- wdrażanie zasad fair-play

- podnoszenie umiejętności sportowych

 

MIEJSCE ROZGRYWANIA ZAWODÓW:

- hala sportowa Zespołu Szkół w Czarnej, ul. Konarskiego 23

 

TERMINY DLA POSZCZEGÓLNYCH ROCZNIKÓW:

- rocznik 2002 – sobota, 14. stycznia 2017

rocznik 2004 – sobota, 21. stycznia 2017

- rocznik 2005 – niedziela, 15. stycznia 2017

rocznik 2007 – niedziela, 22. stycznia 2017

rocznik 2009 – niedziela, 29. stycznia 2017

- rocznik 2010 – sobota, 28. stycznia 2017

 

SKRÓCONY REGULAMIN TURNIEJÓW „REGAMET CUP”:

- LICZBA UCZESTNIKÓW KAŻDEGO Z TURNIEJÓW: 6 -8 DRUŻYN (DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ).

- SYSTEM ROZGRYWEK: UZALEŻNIONY OD ILOŚCI UCZESTNIKÓW („KAŻDY Z KAŻDYM” LUB DWIE GRUPY).

- CZAS GRY: 12 – 15 MINUT.

- OBOWIĄZUJE OBUWIE HALOWE.

- PIŁKA DO GRY: HALOWA („niski kozioł”) LUB NR 4 DLA MŁODSZYCH ROCZNIKÓW

- ODLEGŁOŚĆ ZAWODNIKÓW OD PIŁKI PRZY RZUTACH WOLNYCH – 3 M.

- DRUŻYNY GRAJĄ W PIĘCIO- LUB SZEŚCIOOSOBOWYCH SKŁADACH (BRAMKARZ + 4 LUB 5, w zależności od rocznika).

- KARY ZA PRZEWINIENIA: 2 LUB 5 MINUT LUB KARA MECZU ZA WYBITNIE NIESPORTOWE ZACHOWANIE.

- ZMIANY - "LOTNE" W WYZNACZONYCH STREFACH ZMIAN.

- „AUTY” – WYKONYWANE NOGĄ, BEZ MOŻLIWOŚCI BEZPOŚREDNIEGO ZDOBYCIA BRAMKI.

- DOTKNIĘCIE PIŁKI SUFITU HALI – RZUT WOLNY POŚREDNI Z MIEJSCA POWSTAŁEGO ZDARZENIA.

- ZAKAZ GRY WŚLIZGIEM, Z WYJĄTKIEM BRAMKARZA W POLU KARNYM.

- BRAMKARZ MOŻE WPROWADZAĆ PIŁKĘ DO GRY W OBRĘBIE CAŁEGO BOISKA.

- KLUBY UBEZPIECZAJĄ ZAWODNIKÓW WE WŁASNYM ZAKRESIE.

- O KOLEJNOŚCI W TURNIEJU (GRUPIE) DECYDUJĄ:

1. ILOŚĆ ZDOBYTYCH PUNKTÓW (ZWYCIĘSTWO – 3, REMIS – 1)

2. WYNIK BEZPOŚREDNIEGO POJEDYNKU (ew. tzw. „MAŁA TABELKA” DLA ZAINTERESOWANYCH DRUŻYN)

3. LEPSZA RÓŻNICA BRAMEK

4. WIĘKSZA ILOŚĆ ZDOBYTYCH BRAMEK

5. RZUTY KARNE (x3, NASTĘPNIE „DO SKUTKU”)

- NAGRODY:

KAŻDA DRUŻYNA – PUCHAR I DYPLOM.

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU, NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU ORAZ KRÓL STRZELCÓW - DYPLOMY I WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE.

DLA ROCZNIKÓW 2007, 2009 i 2010 MEDALE DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW.

- OPIEKUNOWIE ODPOWIADAJĄ ZA PORZĄDEK POZOSTAWIONY W SZATNIACH.

- ZA WAŻNOŚĆ BADAŃ LEKARSKICH ZAWODNIKÓW ODPOWIADAJĄ ICH OPIEKUNOWIE.

- W SPORNYCH SPRAWACH – DECYDUJE ORGANIZATOR.

- WPISOWE DO TURNIEJU – 150 ZŁ OD DRUŻYNY.

ZGŁASZANIE DRUŻYN: HADAS PAWEŁ 604-91-84-35  lub: dimeco@wp.pl

WSZYSTKIE INFORMACJE I AKTUALIZOWANA NA BIEŻĄCO OBSADA: WWW.CZARNOVIA.NET

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaSOKiS Chorzelów
Czarnovia Czarna   SOKiS Chorzelów
2019-08-25, 11:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Strzelec FrysztakCzarnovia Czarna
Strzelec Frysztak 2:1 Czarnovia Czarna
2019-08-18, 17:00:00
Frysztak, ul. Sportowa 30
galeria »   relacja »

Kalendarium

19

08-2019

pon.

17:00 - Czarnovia 2007-09 - trening

17:15! - Czarnovia 2010 - trening

17:30! - Czarnovia 2011-14 - trening

20

08-2019

wtorek

21

08-2019

środa

22

08-2019

czwartek

23

08-2019

piątek

24

08-2019

sobota

25

08-2019

niedziela

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
LKS Wiewiórka 1:3 Chemik Pustków
Victoria Czermin 5:0 Victoria Ocieka
Strzelec Frysztak 2:1 Czarnovia Czarna
SOKiS Chorzelów 1:2 LKS Głowaczowa
Kamieniarz Golemki 1:2 Smoczanka Mielec
AP Piłkarskie Nadzieje Mielec 2:1 Kolorado Wola Chorzelowska
Olchovia Olchowa 3:1 Korona Majdan Królewski
Lechia Sędziszów Małopolski 1:0 Radomyślanka Radomyśl Wlk.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Chemik Pustków - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Korona Majdan Królewski - Lechia Sędziszów Małopolski
Kolorado Wola Chorzelowska - Olchovia Olchowa
Smoczanka Mielec - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
LKS Głowaczowa - Kamieniarz Golemki
Czarnovia Czarna - SOKiS Chorzelów
Victoria Ocieka - Strzelec Frysztak
LKS Wiewiórka - Victoria Czermin