Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

Losowa galeria

PAPM Winter Cup 2018 - rocznik 2006; 10.03.2018
Ładowanie...

Logowanie

Zaproszenie

                             

 

Ludowy Klub Sportowy „Czarnovia” Czarna

wraz ze sponsorem tytularnym Firmą „REGAMET” mają zaszczyt zaprosić

drużyny młodzieżowe Waszego Klubu na coroczny cykl turniejów halowych:

CEL TURNIEJÓW:

- popularyzowanie piłki nożnej wśród dzieci

- wychowanie przez aktywne spędzanie wolnego czasu

- wdrażanie zasad fair-play

- podnoszenie umiejętności sportowych

 

MIEJSCE ROZGRYWANIA ZAWODÓW:

- hala sportowa Zespołu Szkół w Czarnej, ul. Konarskiego 23

 

TERMINY DLA POSZCZEGÓLNYCH ROCZNIKÓW:

- rocznik 2002 – sobota, 14. stycznia 2017

rocznik 2004 – sobota, 21. stycznia 2017

- rocznik 2005 – niedziela, 15. stycznia 2017

rocznik 2007 – niedziela, 22. stycznia 2017

rocznik 2009 – niedziela, 29. stycznia 2017

- rocznik 2010 – sobota, 28. stycznia 2017

 

SKRÓCONY REGULAMIN TURNIEJÓW „REGAMET CUP”:

- LICZBA UCZESTNIKÓW KAŻDEGO Z TURNIEJÓW: 6 -8 DRUŻYN (DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ).

- SYSTEM ROZGRYWEK: UZALEŻNIONY OD ILOŚCI UCZESTNIKÓW („KAŻDY Z KAŻDYM” LUB DWIE GRUPY).

- CZAS GRY: 12 – 15 MINUT.

- OBOWIĄZUJE OBUWIE HALOWE.

- PIŁKA DO GRY: HALOWA („niski kozioł”) LUB NR 4 DLA MŁODSZYCH ROCZNIKÓW

- ODLEGŁOŚĆ ZAWODNIKÓW OD PIŁKI PRZY RZUTACH WOLNYCH – 3 M.

- DRUŻYNY GRAJĄ W PIĘCIO- LUB SZEŚCIOOSOBOWYCH SKŁADACH (BRAMKARZ + 4 LUB 5, w zależności od rocznika).

- KARY ZA PRZEWINIENIA: 2 LUB 5 MINUT LUB KARA MECZU ZA WYBITNIE NIESPORTOWE ZACHOWANIE.

- ZMIANY - "LOTNE" W WYZNACZONYCH STREFACH ZMIAN.

- „AUTY” – WYKONYWANE NOGĄ, BEZ MOŻLIWOŚCI BEZPOŚREDNIEGO ZDOBYCIA BRAMKI.

- DOTKNIĘCIE PIŁKI SUFITU HALI – RZUT WOLNY POŚREDNI Z MIEJSCA POWSTAŁEGO ZDARZENIA.

- ZAKAZ GRY WŚLIZGIEM, Z WYJĄTKIEM BRAMKARZA W POLU KARNYM.

- BRAMKARZ MOŻE WPROWADZAĆ PIŁKĘ DO GRY W OBRĘBIE CAŁEGO BOISKA.

- KLUBY UBEZPIECZAJĄ ZAWODNIKÓW WE WŁASNYM ZAKRESIE.

- O KOLEJNOŚCI W TURNIEJU (GRUPIE) DECYDUJĄ:

1. ILOŚĆ ZDOBYTYCH PUNKTÓW (ZWYCIĘSTWO – 3, REMIS – 1)

2. WYNIK BEZPOŚREDNIEGO POJEDYNKU (ew. tzw. „MAŁA TABELKA” DLA ZAINTERESOWANYCH DRUŻYN)

3. LEPSZA RÓŻNICA BRAMEK

4. WIĘKSZA ILOŚĆ ZDOBYTYCH BRAMEK

5. RZUTY KARNE (x3, NASTĘPNIE „DO SKUTKU”)

- NAGRODY:

KAŻDA DRUŻYNA – PUCHAR I DYPLOM.

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU, NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU ORAZ KRÓL STRZELCÓW - DYPLOMY I WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE.

DLA ROCZNIKÓW 2007, 2009 i 2010 MEDALE DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW.

- OPIEKUNOWIE ODPOWIADAJĄ ZA PORZĄDEK POZOSTAWIONY W SZATNIACH.

- ZA WAŻNOŚĆ BADAŃ LEKARSKICH ZAWODNIKÓW ODPOWIADAJĄ ICH OPIEKUNOWIE.

- W SPORNYCH SPRAWACH – DECYDUJE ORGANIZATOR.

- WPISOWE DO TURNIEJU – 150 ZŁ OD DRUŻYNY.

ZGŁASZANIE DRUŻYN: HADAS PAWEŁ 604-91-84-35  lub: dimeco@wp.pl

WSZYSTKIE INFORMACJE I AKTUALIZOWANA NA BIEŻĄCO OBSADA: WWW.CZARNOVIA.NET

 

Wsparcie

 

 

Najbliższe spotkanie

Orły BorowaCzarnovia Czarna
Orły Borowa   Czarnovia Czarna
2018-09-29, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Brzeźnica
Czarnovia Czarna 6:1 LKS Brzeźnica
2018-09-22, 16:30:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

17:00 - Czarnovia 2009-11

16:15 - Czarnovia 2006-08 - ZMIANA GODZINY!

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2010 - (pierwszy mecz godz. 9:00)

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2009 - (pierwszy mecz godz. 12:45)

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2007/08 - (pierwszy mecz godz. 12:20) - wyjazd spod basenu godz. 11:15

16:00 - Orły Borowa - Czarnovia

30

09-2018

niedziela

01

10-2018

pon.

Borkovia Borek Wielki - Czarnovia (MŁODZIKI 2006-08, wyjazd spod basenu godz. 15:30)

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Czarnovia Czarna 6:1 LKS Brzeźnica
Borowiec Straszęcin 1:1 LKS Nagoszyn
Jamnica Dulcza Wielka 0:6 LKS Pustków
Dragon Korzeniów 0:7 LKS Stasiówka
LKS Zasów - Mokre 1:0 LKS Żyraków
Wisłoka II Dębica 3:0 LKS Łęki Górne
Team Przecław 3:1 Orły Borowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Orły Borowa - Czarnovia Czarna
LKS Łęki Górne - Team Przecław
LKS Żyraków - Wisłoka II Dębica
LKS Stasiówka - LKS Zasów - Mokre
LKS Pustków - Dragon Korzeniów
LKS Nagoszyn - Jamnica Dulcza Wielka
LKS Brzeźnica - Borowiec Straszęcin