Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Piknik Rodzinny - Czarna 2016; 19.06.2016
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki drużyn

Informacje o drużynie: Atut Podborze

herb brak wprowadzonych informacji o drużynie

Statystyki zbiorcze drużyny

  Mecze Wygrane Remisy Porażki Pkt. Bramki Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA 14 5 2 7 17 21-23 -2
SPOTKANIA U SIEBIE 6 4 1 1 13 13-5 8
SPOTKANIA WYJAZDOWE 8 1 1 6 4 8-18 -10


Statystyki spotkań drużyny

Kolejka Gospodarz Gość Wynik
1 Czarnovia Czarna Atut Podborze 1:1
2 Atut Podborze Chemik Pustków 1:2
3 Victoria Czermin Atut Podborze 2:1
4 Atut Podborze Team Przecław 5:1
5 Smoczanka Mielec Atut Podborze 2:1
6 Atut Podborze Płomień Zagorzyce 3:1
7 Radomyślanka Radomyśl Wlk. Atut Podborze 4:1
8 Atut Podborze LKS Głowaczowa 2:0
9 Kamieniarz Golemki Atut Podborze 3:0
10 Atut Podborze Korona Majdan Królewski 2:1
11 Wisłoka II Dębica Atut Podborze 0:1
12 Sparta Chorzelów Atut Podborze 3:1
13 Atut Podborze Lechia Sędziszów Małopolski 0:0
14 Kolorado Wola Chorzelowska Atut Podborze 3:2


Statystyki bramek

  Wszystkie U siebie Na wyjeździe
  Ilość Średnia Ilość Średnia Ilość Średnia
Strzelone gole 21 1.50 13 2.17 8 1.00
Stracone bramki 23 1.64 5 0.83 18 2.25


Podsumowanie drużyny

  Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM 5 (35.71%) 2 (14.29%) 7 (50.00%) 21 - 23 [-2]
U SIEBIE 4 (66.67%) 1 (16.67%) 1 (16.67%) 13 - 5 [8]
WYJAZD 1 (12.50%) 1 (12.50%) 6 (75.00%) 8 - 18 [-10]


Najbliższe spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk.   Czarnovia Czarna
2021-10-24, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaPłomień Zagorzyce
Czarnovia Czarna 5:2 Płomień Zagorzyce
2021-10-16, 15:00:00
    relacja »

Kalendarium

17

10-2021

niedziela

18

10-2021

pon.

19

10-2021

wtorek

16:30 - Czarnovia 2009-10 - trening

17:00 - Czarnovia 2007-08 - trening

20

10-2021

środa

21

10-2021

czwartek

22

10-2021

piątek

Czarnovia - DAP Dębica (MŁODZIKI 2009-10) - (zbiórka 15:10, pamiętamy o ochraniaczach i Legitymacjach Szkolnych)

23

10-2021

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
Czarnovia Czarna 5:2 Płomień Zagorzyce
Piast Wolica Piaskowa 2:0 Wisłoka II Dębica
Kolorado Wola Chorzelowska 3:2 Atut Podborze
Chemik Pustków 0:3 Smoczanka Mielec
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 5:2 Kamieniarz Golemki
Kolbuszowianka Kolbuszowa Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Victoria Czermin 3:0 Team Przecław
Sokół II Kolbuszowa Dolna LKS Głowaczowa
Sparta Chorzelów 0:1 Lechia Sędziszów Małopolski
Korona Majdan Królewski pauza

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
Lechia Sędziszów Małopolski - Kolorado Wola Chorzelowska
Korona Majdan Królewski - Pogórze Wielopole Skrzyńskie
LKS Głowaczowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Team Przecław - Sparta Chorzelów
Smoczanka Mielec - Victoria Czermin
Atut Podborze - Piast Wolica Piaskowa
Płomień Zagorzyce - Chemik Pustków
Kamieniarz Golemki - Sokół II Kolbuszowa Dolna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - Czarnovia Czarna
Wisłoka II Dębica - pauza