Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Skrzyszów Cup r. 2009; 12.11.2017
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki drużyn

Informacje o drużynie: Płomień Zagorzyce

herb brak wprowadzonych informacji o drużynie

Statystyki zbiorcze drużyny

  Mecze Wygrane Remisy Porażki Pkt. Bramki Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA 3 2 0 1 6 8-6 2
SPOTKANIA U SIEBIE 2 1 0 1 3 4-4 0
SPOTKANIA WYJAZDOWE 1 1 0 0 3 4-2 2


Statystyki spotkań drużyny

Kolejka Gospodarz Gość Wynik
1 Płomień Zagorzyce Kamieniarz Golemki 2:0
2 LKS Głowaczowa Płomień Zagorzyce 2:4
3 Płomień Zagorzyce Czarnovia Czarna 2:4


Statystyki bramek

  Wszystkie U siebie Na wyjeździe
  Ilość Średnia Ilość Średnia Ilość Średnia
Strzelone gole 8 2.67 4 2.00 4 4.00
Stracone bramki 6 2.00 4 2.00 2 2.00


Podsumowanie drużyny

  Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM 2 (66.67%) 0 (0.00%) 1 (33.33%) 8 - 6 [2]
U SIEBIE 1 (50.00%) 0 (0.00%) 1 (50.00%) 4 - 4 [0]
WYJAZD 1 (100.00%) 0 (0.00%) 0 (0.00%) 4 - 2 [2]


Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaStal III Mielec
Czarnovia Czarna   Stal III Mielec
2020-08-15, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Płomień ZagorzyceCzarnovia Czarna
Płomień Zagorzyce 2:4 Czarnovia Czarna
2020-08-09, 14:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

11

08-2020

wtorek

17:00 - Czarnovia 2007-09

17:00 - Czarnovia 2010

17:15 - Czarnovia 2011-14

12

08-2020

środa

13

08-2020

czwartek

14

08-2020

piątek

15

08-2020

sobota

14:00 - Czarnovia - Stal III Mielec

16

08-2020

niedziela

17

08-2020

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
Piast Wolica Piaskowa 2:2 Kamieniarz Golemki
Stal III Mielec 2:3 LKS Głowaczowa
Victoria Czermin 4:0 Atut Podborze
Płomień Zagorzyce 2:4 Czarnovia Czarna
Olchovia Olchowa 2:2 Kolorado Wola Chorzelowska
Victoria Ocieka 1:1 LKS Wiewiórka
Smoczanka Mielec 1:1 Czarni Trześń
Sparta Chorzelów 3:1 Chemik Pustków
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:2 Korona Majdan Królewski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Czarnovia Czarna - Stal III Mielec
Czarni Trześń - Płomień Zagorzyce
Chemik Pustków - Smoczanka Mielec
LKS Głowaczowa - Piast Wolica Piaskowa
Atut Podborze - Korona Majdan Królewski
Victoria Czermin - Victoria Ocieka
Kamieniarz Golemki - Olchovia Olchowa
Kolorado Wola Chorzelowska - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
LKS Wiewiórka - Sparta Chorzelów