Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Monis - Czarnovia (młodziki); 19.05.2014
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki drużyn

Informacje o drużynie: Stal III Mielec

herb brak wprowadzonych informacji o drużynie

Statystyki zbiorcze drużyny

  Mecze Wygrane Remisy Porażki Pkt. Bramki Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA 13 8 1 4 25 41-15 26
SPOTKANIA U SIEBIE 8 5 1 2 16 31-8 23
SPOTKANIA WYJAZDOWE 5 3 0 2 9 10-7 3


Statystyki spotkań drużyny

Kolejka Gospodarz Gość Wynik
1 Stal III Mielec Kolorado Wola Chorzelowska 2:2
2 Kamieniarz Golemki Stal III Mielec 2:1
3 Stal III Mielec LKS Głowaczowa 2:3
4 Czarnovia Czarna Stal III Mielec 2:0
5 Stal III Mielec Czarni Trześń 1:2
6 Chemik Pustków Stal III Mielec 0:3
7 Stal III Mielec LKS Wiewiórka 7:0
8 Victoria Czermin Stal III Mielec 1:2
9 Stal III Mielec Victoria Ocieka 7:0
10 Sparta Chorzelów Stal III Mielec 2:4
11 Stal III Mielec Smoczanka Mielec 3:0
13 Stal III Mielec Atut Podborze 7:0
14 Stal III Mielec Piast Wolica Piaskowa 2:1


Statystyki bramek

  Wszystkie U siebie Na wyjeździe
  Ilość Średnia Ilość Średnia Ilość Średnia
Strzelone gole 41 3.15 31 3.88 10 2.00
Stracone bramki 15 1.15 8 1.00 7 1.40


Podsumowanie drużyny

  Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM 8 (61.54%) 1 (7.69%) 4 (30.77%) 41 - 15 [26]
U SIEBIE 5 (62.50%) 1 (12.50%) 2 (25.00%) 31 - 8 [23]
WYJAZD 3 (60.00%) 0 (0.00%) 2 (40.00%) 10 - 7 [3]


Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna   LKS Wiewiórka
2020-10-31, 11:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23 (mecz bez udziału publiczności)

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaCzarni Trześń
Czarnovia Czarna 2:2 Czarni Trześń
2020-10-17, 15:00:00
Czarna, ul. Konarskiego 23 (mecz bez udziału publiczności)
galeria »   relacja »

Kalendarium

25

10-2020

niedziela

26

10-2020

pon.

27

10-2020

wtorek

28

10-2020

środa

29

10-2020

czwartek

30

10-2020

piątek

31

10-2020

sobota

11:00 - Czarnovia - LKS Wiewiórka

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
Victoria Ocieka 1:1 Kolorado Wola Chorzelowska
Chemik Pustków Czarnovia Czarna
Smoczanka Mielec 2:1 Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Victoria Czermin 4:0 Kamieniarz Golemki
Stal III Mielec 2:1 Piast Wolica Piaskowa
Atut Podborze 1:5 Czarni Trześń
LKS Wiewiórka 2:4 LKS Głowaczowa
Płomień Zagorzyce 1:1 Olchovia Olchowa
Sparta Chorzelów Korona Majdan Królewski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - Płomień Zagorzyce
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Czarni Trześń - Chemik Pustków
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Kamieniarz Golemki - Victoria Ocieka
Korona Majdan Królewski - Smoczanka Mielec
Piast Wolica Piaskowa - Atut Podborze
Olchovia Olchowa - Stal III Mielec
Czarnovia Czarna - LKS Wiewiórka