Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

Losowa galeria

MULKS Pustynia - Czarnovia (trampkarz młodszy); 26.08.2014
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki drużyn

Informacje o drużynie: Jamnica Dulcza Wielka

herb brak wprowadzonych informacji o drużynie

Statystyki zbiorcze drużyny

  Mecze Wygrane Remisy Porażki Pkt. Bramki Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA 9 2 0 7 6 12-28 -16
SPOTKANIA U SIEBIE 4 2 0 2 6 8-12 -4
SPOTKANIA WYJAZDOWE 5 0 0 5 0 4-16 -12


Statystyki spotkań drużyny

Kolejka Gospodarz Gość Wynik
1 Team Przecław Jamnica Dulcza Wielka 2:0
2 Jamnica Dulcza Wielka Orły Borowa 4:2
3 LKS Łęki Górne Jamnica Dulcza Wielka 2:1
4 Jamnica Dulcza Wielka LKS Żyraków 2:3
5 LKS Stasiówka Jamnica Dulcza Wielka 5:1
6 Jamnica Dulcza Wielka LKS Pustków 0:6
7 LKS Nagoszyn Jamnica Dulcza Wielka 3:0
8 Jamnica Dulcza Wielka LKS Brzeźnica 2:1
9 Borowiec Straszęcin Jamnica Dulcza Wielka 4:2


Statystyki bramek

  Wszystkie U siebie Na wyjeździe
  Ilość Średnia Ilość Średnia Ilość Średnia
Strzelone gole 12 1.33 8 2.00 4 0.80
Stracone bramki 28 3.11 12 3.00 16 3.20


Podsumowanie drużyny

  Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM 2 (22.22%) 0 (0.00%) 7 (77.78%) 12 - 28 [-16]
U SIEBIE 2 (50.00%) 0 (0.00%) 2 (50.00%) 8 - 12 [-4]
WYJAZD 0 (0.00%) 0 (0.00%) 5 (100.00%) 4 - 16 [-12]


Wsparcie

 

 

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaJamnica Dulcza Wielka
Czarnovia Czarna   Jamnica Dulcza Wielka
2018-10-20, 15:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

LKS Łęki GórneCzarnovia Czarna
LKS Łęki Górne 0:2 Czarnovia Czarna
2018-10-11, 19:00:00
Dębica, EuroBoisko
galeria »   relacja »

Kalendarium

16

10-2018

wtorek

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

17:00 - Czarnovia 2009-11

Czarnovia 2006-08 - SPARING (zbiórka 15:40)

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

15:30 - Czarnovia - Jamnica Dulcza Wielka

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

Czarnovia - Rzemieślnik Pilzno (MŁODZIKI 2006-08, zbiórka godz. 15:10)

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
LKS Łęki Górne 0:2 Czarnovia Czarna
LKS Żyraków 3:1 Orły Borowa
LKS Stasiówka 2:3 Team Przecław
LKS Pustków 4:1 Wisłoka II Dębica
LKS Nagoszyn 7:1 LKS Zasów - Mokre
LKS Brzeźnica 3:1 Dragon Korzeniów
Borowiec Straszęcin 4:2 Jamnica Dulcza Wielka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Czarnovia Czarna - Jamnica Dulcza Wielka
Dragon Korzeniów - Borowiec Straszęcin
LKS Zasów - Mokre - LKS Brzeźnica
Wisłoka II Dębica - LKS Nagoszyn
Team Przecław - LKS Pustków
Orły Borowa - LKS Stasiówka
LKS Łęki Górne - LKS Żyraków