Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia - Wisłoka(Juniorzy)/Sparing
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki drużyn

Informacje o drużynie: Dragon Korzeniów

brak wprowadzonych informacji o drużynie

Statystyki zbiorcze drużyny

  Mecze Wygrane Remisy Porażki Pkt. Bramki Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA 9 1 2 6 5 10-22 -12
SPOTKANIA U SIEBIE 4 1 1 2 4 7-7 0
SPOTKANIA WYJAZDOWE 5 0 1 4 1 3-15 -12


Statystyki spotkań drużyny

Kolejka Gospodarz Gość Wynik
1 LKS Łęki Górne Dragon Korzeniów 4:1
2 Dragon Korzeniów LKS Żyraków 0:2
3 LKS Stasiówka Dragon Korzeniów 3:0
4 Dragon Korzeniów LKS Pustków 1:1
5 LKS Nagoszyn Dragon Korzeniów 5:1
6 Dragon Korzeniów LKS Brzeźnica 2:3
7 Bobry Bobrowa Dragon Korzeniów 1:1
8 Dragon Korzeniów Borowiec Straszęcin 4:1
9 LKS Głowaczowa Dragon Korzeniów 2:0


Statystyki bramek

  Wszystkie U siebie Na wyjeździe
  Ilość Średnia Ilość Średnia Ilość Średnia
Strzelone gole 10 1.11 7 1.75 3 0.60
Stracone bramki 22 2.44 7 1.75 15 3.00


Podsumowanie drużyny

  Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM 1 (11.11%) 2 (22.22%) 6 (66.67%) 10 - 22 [-12]
U SIEBIE 1 (25.00%) 1 (25.00%) 2 (50.00%) 7 - 7 [0]
WYJAZD 0 (0.00%) 1 (20.00%) 4 (80.00%) 3 - 15 [-12]


Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia-Regamet CzarnaLKS Głowaczowa
Czarnovia-Regamet Czarna   LKS Głowaczowa
2017-10-21, 15:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Borowiec StraszęcinCzarnovia-Regamet Czarna
Borowiec Straszęcin 2:0 Czarnovia-Regamet Czarna
2017-10-14, 15:45:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

18

10-2017

środa

16:00 - Czarnovia - Rzemieślnik (JUNIOR MŁODSZY 2001-03, zbiórka g. 15:00)

19

10-2017

czwartek

15:30 - Czarnovia 2008-11 - trening - HALA!

16:30 - Czarnovia - MKS Kolbuszowa (MŁODZIKI 2006-08, zbiórka godz. 15:30)

20

10-2017

piątek

21

10-2017

sobota

15:30 - Czarnovia - LKS Głowaczowa

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

24

10-2017

wtorek

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Borowiec Straszęcin 2:0 Czarnovia - Regamet Czarna
LKS Głowaczowa 2:0 Dragon Korzeniów
Bobry Bobrowa 1:5 LKS Zasów - Mokre
LKS Brzeźnica 0:5 Wisłoka II Dębica
LKS Nagoszyn 3:1 LKS Łęki Górne
LKS Stasiówka 6:2 Bodzos Podgrodzie
LKS Pustków 2:0 LKS Żyraków

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
LKS Łęki Górne - LKS Brzeźnica
Czarnovia - Regamet Czarna - LKS Głowaczowa
Wisłoka II Dębica - Bobry Bobrowa
LKS Żyraków - LKS Nagoszyn
Bodzos Podgrodzie - Dragon Korzeniów
LKS Zasów - Mokre - Borowiec Straszęcin
LKS Stasiówka - LKS Pustków