Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Liga Turniejowa Orlików - 31.05.14r.
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 3 gości

dzisiaj: 86, wczoraj: 932
ogółem: 1 109 767

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Galeria : Wisłoka Dębica - Czarnovia (młodziki); 14.10.2013

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Ostrovia Ostrowy BaranowskieCzarnovia-Regamet Czarna
Ostrovia Ostrowy Baranowskie   Czarnovia-Regamet Czarna
2014-09-28, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia-Regamet CzarnaKS Dzikowiec
Czarnovia-Regamet Czarna 1:1 KS Dzikowiec
2014-09-20, 16:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Kalendarium

21

09-2014

niedziela

11:00 - LKS Bobrowa - Czarnovia II (wyjazd 9:40)

22

09-2014

pon.

16:00 - Młoda Czarnovia - (roczniki 2005-2009)

17:00 - Młoda Czarnovia (roczniki 2001-2002)

17:00 - Młoda Czarnovia - (roczniki 2003-2004)

17:20 - trening Cz.I, Cz.II

23

09-2014

wtorek

16:30 - MKS Dębica - Czarnovia (TRAMPKARZE 2001-03, wyjazd 15:15)

24

09-2014

środa

20:15 - trening Cz.I, Cz.II - ORLIK (wyjazd 19:50)

25

09-2014

czwartek

16:00 - Młoda Czarnovia - (roczniki 2005-2009)

17:00 - Młoda Czarnovia (roczniki 2001-2002)

17:00 - Młoda Czarnovia - (roczniki 2003-2004)

26

09-2014

piątek

16:30 - Czarnovia - MULKS Pustynia (TRAMPKARZE 2001-03, zbiórka 15:30)

27

09-2014

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Czarni Trześń 1:1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Igloopol Dębica 0:0 Lechia Sędziszów Małopolski
Victoria Czermin Sokół Kolbuszowa Dolna
Progres Kawęczyn Błękitni Ropczyce
Wilga Widełka Chemik Pustków
Borowiec Straszęcin 2:3 Monis Bielowy/Strzegocice
Start Wola Mielecka Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Czarnovia - Regamet Czarna 1:1 KS Dzikowiec

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - Czarni Trześń
Monis Bielowy/Strzegocice - Start Wola Mielecka
Chemik Pustków - Borowiec Straszęcin
Błękitni Ropczyce - Wilga Widełka
Sokół Kolbuszowa Dolna - Progres Kawęczyn
Lechia Sędziszów Małopolski - Victoria Czermin
KS Dzikowiec - Igloopol Dębica
Ostrovia Ostrowy Baranowskie - Czarnovia - Regamet Czarna